اخبارایلام

جلسه هماهنگی برگزاری اجلاس نماز استان ایلام برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، جلسه هماهنگی برگزاری اجلاس نماز استان ایلام، روز دوشنبه نهم بهمن ماه با حضور اعضای ستاد اقامه نماز و دانشگاه ایلام برگزار شد.

در ابتدای این جلسه فیض‌اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام به ذکر نکاتی در خصوص اجلاس نماز استان ایلام پرداخت و گفت: طبق هماهنگی‌های انجام شده و با توجه به اهمیت حفظ جو معنوی این برنامه ، مراسم در مسجد دانشگاه ایلام برگزار خواهد شد.

وی افزود: این سومین تجربه دانشگاه ایلام در برگزاری اجلاس نماز می‌باشد. در دو دوره گذشته این مراسم در دانشگاه با زحمات عزیزان ما در دانشگاه ایلام با شکوه و در خور توجه برگزار گردید. انتظار ما این است که این دوره نیز به بهترین نحو انجام شود.

رضایتی ادامه داد: صاحب اصلی نماز خداوند متعال است و ما در اینجا یک وسیله برای گسترش و ترویج این فرهنگ نورانی و انسان ساز هستم. اجلاس امسال با عنوان نماز نسل نو و با محوریت نقش مدرسه، مسجد و دانشگاه برگزار خواهد شد تا نشان دهد که نقش این سه مکان در ایجاد فرهنگ اسلامی و تربیت دینی بسیار بالا و پر اهمیت است.

در ادامه ویسه معاون فرهنگی دانشگاه ایلام با اشاره به اینکه خدمت به نماز وظیفه هر مسلمان است گفت: وقتی که بحث برگزاری برنامه ای با موضوع نماز در دانشگاه مطرح شد، مسئولین دانشگاه بدون درنگ مقدمات برگزاری این برنامه را فراهم کردند و با برگزاری جلسه‌های هماهنگی مختلف و تأمین موارد مورد نیاز به پیشواز این مراسم معنوی رفتند.

ویسه در پایان جلسه هماهنگی اجلاس نماز استان ایلام از اختصاص برنامه‌های مختلف از جمله غبارروبی مزار شهدا، سخنرانی مسئولان استانی، اجرای برنامه‌های فرهنگی و تقدیر از فعالین و پژوهشگران نمازی در این اجلاس خبر داد.

جلسه هماهنگی برگزاری اجلاس نماز استان ایلام برگزار شد جلسه هماهنگی برگزاری اجلاس نماز استان ایلام برگزار شد جلسه هماهنگی برگزاری اجلاس نماز استان ایلام برگزار شد جلسه هماهنگی برگزاری اجلاس نماز استان ایلام برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا