اخبارایلام

طرح سه‌شنبه‌های نمازی در مدرسه شهید شیرخانی شهر ایلام

در ادامه طرح سه‌شنبه‌های نمازی، حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار امام جمعه ایلام با حضور در مدرسه شهید شیرخانی، نماز جماعت ظهر و عصر را در بین دانش‌آموزان اقامه کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام نماز جماعت در دبستان شهید شیرخانی در قالب طرح سه‌شنبه‌های نمازی در روز سه شنبه دوم آبان‌ماه اقامه شد.

حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار در سخنانی با اشاره به جنایات رژیم صهیونسیتی در مقابل مردم مظلوم فلسطین و غزه به تشریح حمایت آمریکا از این دولت غاصب پرداخت و گفت؛ در حالیکه مردم غزه حق بهره‌مندی از نیازهای اولیه مانند آب و غذا ندارند، آمریکا انواع بمب و سلاح های جنگی را برای کشتار مردم فلسطین در اختیار رژیم اسرائیل قرار می دهد و ما به خاطر همین جنایات و مظلوم کشی این رژیم هاست که همواره شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می دهیم.

وی  در ادامه که با زبان ساده با دانش آموزان این دبستان صحبت می کرد؛  به پشتیبانی آمریکا از صدام در جنگ تحمیلی اشاره داشت و عنوان نمود؛ آمریکا همواره درصدد نابودی کشور ما بوده و هنوز هم با شگردهای مختلف از جمله راه انداختن فتنه هایی مانند زن زندگی آزادی سعی در شکست جمهوری اسلامی ایران دارد.

نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: با همه این توطئه‌ها به لطف خدا و تلاش و رهبری های داهیانه امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب، جمهوری اسلامی ایران در مقابل زورگویی های ابر قدرت ها ایستاده است.

امام جمعه ایلام در بخش دیگری از صحبت‌های خود خطاب به دانش آموزان آنان را به صحبت کردن و حرف زدن با خدا توصیه کرد و عنوان نمود بهترین راه گفتگو با خدا نمازخواندن است.

علی درویشی مدیر کل آموزش و پرورش نیز در مراسم سه‌شنبه‌های نمازی در سخنان کوتاهی به اهمیت نماز خواندن برای دانش آموزان پرداخت.

سه‌شنبه‌های نمازی در مدرسه شهید شیرخانی شهر ایلامسه‌شنبه‌های نمازی در مدرسه شهید شیرخانی شهر ایلامسه‌شنبه‌های نمازی در مدرسه شهید شیرخانی شهر ایلام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا