اخبارایلام

مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام با مدیر ستاد اقامه نماز استان دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، مدیرکل امور مالیاتی با مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام در روز دوشنبه بیست و سوم مردادماه دیدار کرد.

فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام در ابتدای این دیدار ضمن خیرمقدم خدمت حضار اعلام کرد: امور مالیاتی استان با زحمات مدیرکل و کارکنان متعهد خود توانست که در ارزیابی ستاد اقامه نماز، رتبه شایسته تقدیر ویژه را کسب کند که با توجه به ارتقاء این دستگاه نسبت به سال گذشته، بسیار پراهمیت و مبارک است.

وی افزود: توسعه و ترویج فرهنگ نماز وظیفه هر انسان مؤمن است و ما در هر جایگاهی که هستیم باید در این امر تلاش کنیم. اینکه میبینیم در اداراتی که دارای ارباب رجوع هستند اینچنین برای نماز کار می‌شود و دغدغه برای توسعه این فرهنگ الهی وجود دارد، مایه خرسندی و افتخار است. اداره کل امور مالیاتی استان با توجه به بازدیدهایی که داشته‌ایم دارای نمازخانه مناسبت و منظم است و مکان مناسبی جهت اقامه نماز جماعت دارد.

رضایتی ادامه داد: بحثی که باید برای سال جدید در نظر گرفته شود برگزاری دوره‌های آموزشی نماز برای کارکنان و خانواده آن‌ها است. کارکنان هریک از ادارات باید این توانایی را داشته باشند که خود یک مدرس نماز و یک آموزش دهنده توانا باشند. زیرا فرهنگسازی درست از سطح خانواده شروع می‌شود و آموزش کارکنان زمینه این فرهنگسازی را فراهم می‌کند.

در پایان غلامرضا جنتی مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام اظهار داشت: بسیار خوشحالم که در محضر خداوند متعال این توفیق خدمت به نماز را دارا می‌باشم و تشکر می‌کنم از کارکنان مخلص و متعهد اداره کل امور مالیاتی استان که خالصانه پای کار هستند. من از طرف تمامی این کارکنان اعلام آمادگی می‌کنم که هرگونه برنامه مشترک که ستاد اقامه نماز در پیش داشته باشد با همکاری این اداره کل برگزار شود.

مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام با مدیر ستاد اقامه نماز استان دیدار کرد مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام با مدیر ستاد اقامه نماز استان دیدار کرد مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام با مدیر ستاد اقامه نماز استان دیدار کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا