اخبارایلام

از کارشناس روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام تقدیر شد

بمناسبت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات، از مسئول روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات، روز چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه از محمد محمدیان روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام تقدیر شد.

فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام روابط عمومی را رکن اساسی تبلیغ و ترویج فرهنگ نماز در عصر ارتباطات دانست و گفت: دنیای امروز دنیای رسانه است. هر جامعه‌ای که می‌خواهد همگام با دنیا پیش برود باید قدرت کنترل رسانه و استفاده مثبت و جهت دار از این ابزار گسترده را داشته باشد. فلذا روابط عمومی باید این امر خطیر و مهم را به دوش بکشد.

وی افزود: امروزه نسل نو زمان بسیاری را در فضای مجازی می‌گذرانند و می‌توان گفت که اوقات فراغت نسل جدید ما به صورت کامل با فضای مجازی پر شده است. از این رو برای آموزش مفاهیم دینی و جلوگیری از انحراف کودکان و نوجوانان خود این وظیفه را داریم که ضمن کنترل فضای مجازی، به آموزش و تولید محتوی در این زمینه بپردازیم.

رضایتی اشاره کرد: کنترل رسانه نباید به دست دشمنان اسلام باشد. این امر مستلزم تلاش شبانه روزی و بدون وقفه است. روابط عمومی‌ها، مدیران شبکه‌های اجتماعی، رسانه‌ها و خبرنگاران همگی باید با یک برنامه هدفمند در فضای مجازی در راستای توسعه و ترویج نماز و مفاهیم دینی تلاش کنند.

مدیر ستاد اقامه نماز در پایان با اشاره به تلاش‌های این ستاد در راستای انتشار مفاهیم نماز از طریق فضای مجازی گفت: الحمدلله ستاد اقامه نماز استان ایلام با دارا بودن کارکنان مخلص و متعهد، همواره رسالت خود را در ترویج و توسعه فرهنگ نورانی و انسان ساز نماز دیده است و این امر را در فضای مجازی و با کمک کارکنان تلاشگر خود انجام داده است.

روابط عمومی این ستاد با تلاش‌ها و خدمات خود توانست که در بین روابط عمومی‌های سرار کشور رتبه شایسته تقدیر را کسب کرده و مورد تقدیر ستاد اقامه نماز کشور قرار گیرد و امروز به نمایندگی از قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور لوح تقدیر و سپاس قائم مقام و مدیریت روابط عمومی ستاد اقامه نماز را به این کارشناس مسئول اهداء می‌کنم.

از کارشناس روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام تقدیر شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا