اخبارایلام

مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان آزمایشگاه فنی مکانیک خاک استان ایلام برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان آزمایشگاه فنی مکانیک خاک استان با حضور فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز و حسین الباد کارشناس برنامه‌ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد در روز سه شنبه هفتم آذرماه برگزار شد.

در ابتدای مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان آزمایشگاه فنی مکانیک خاک استان، مصیب رستمی مدیرکل این دستگاه خطاب به نومکلفان گفت: از این که به دنیای جدید، دنیای بزرگترها و به مرحله تکلیف رسیده اید، بسیار خوشحالیم و به شما از صمیم قلب تبریک و تهنیت می‌گویم و برای شما عزیزان از درگاه خداوند متعال آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

در ادامه رضایتی گفت: سن تکلیف، آغازی برای بندگی خداوند متعال و عبد خدا شدن است. جشن تکلیف یعنی اینکه ما با رسیدن به این سن یکسری وظایفی را در قبال پروردگار خود داریم. خداوند در برابر این همه نعمت که در پیرامون ما هست، از ما خواسته است که با رسیدن به سن تکلیف وظایفی را انجام دهیم.

وی افزود: خواندن نماز یومیه، گرفتن روزه در ماه مبارک رمضان و داشتن حجاب شرعی تنها چیزهایی است که خداوند در قبال میلیون‌ها نعمت که در هرلحظه در پیرامون ما وجود دارد از ما خواسته است. وظایفی که به سود خود ما است و برای خدا هیچ منفعتی ندارد و ما باید برای قدردانی از این نعمات به عبادت خدا بپردازیم.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در پایان مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان آزمایشگاه فنی مکانیک خاک استان اظهار داشت: عزیزان نومکلف باید قدر جوانی خود را بدانند. جشن تکلیف وظایف شما را زیاد می‌کند و این این وظایف، یک محافظ برای گوهر وجودی شما است. شما در سنی هستید که دارای یک ذات پاک و وجودی بی آلایش هستید. این ذات پاک را با خواندن نماز، رعایت کامل حجاب و ادا کردن روزه در ماه مبارک رمضان برای همیشه حفظ کنید.

مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان آزمایشگاه فنی مکانیک خاک استان ایلام برگزار شد مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان آزمایشگاه فنی مکانیک خاک استان ایلام برگزار شد مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان آزمایشگاه فنی مکانیک خاک استان ایلام برگزار شد مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان آزمایشگاه فنی مکانیک خاک استان ایلام برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا