اخبارایلام

مدیر ستاد اقامه نماز استان با رئیس دانشگاه ایلام دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام در خصوص هماهنگی‌های لازم جهت برگزاری اجلاس استانی نماز و همچنین تقدیر از فعالیت‌های این دانشگاه، با طاهر علی‌محمدی رئیس دانشگاه ایلام در روز شنبه بیشتم آبان‌ماه دیدار کرد.

رضایتی در ابتدای این دیدار با اشاره به برگزاری اجلاس سراسری نماز در نیمه دوم آذر ماه سال جاری اشاره کرد: اجلاس سراسری نماز در نیمه دوم آذرماه سال جاری در شهر زنجان و با موضوع نماز نسل نو با تمرکز بر نقش مدرسه، مسجد و دانشگاه برگزار خواهد شد. اجلاس امسال با تمرکز ویژه بر ارگان‌های آموزشی و تأثیز گزار برگزار می‌شود و نقش دانشگاه بسیار پررنگ است.

وی افزود: در جهت برگزاری اجلاس، کمیسیون‌های تخصصی هر بخش باید تشکیل شود. یکی از اعضای کمیسیون نیز دانشگاه ایلام می‌باشد. از این رو دانشگاه ایلام یک نفر را به عنوان نماینده تام‌الاختیار جهت شرکت در جلسه کمیسیون‌های تخصصی اجلاس استانی نماز که روز دوشنبه در دفتر ستاد استان برگزار می‌شود معرفی کند.

رضایتی ادامه داد: دانشگاه به عنوان یک دستگاه تأثیرگذار در ایجاد فرهنگ معنوی و توسعه دهنده آموزش و علم، می‌تواند با برگزاری دوره‌های محتلف آموزش نماز و مهدویت در توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز و مهدویت قدم بزرگی بردارد. این دانشگاه همواره یکی از بهترین عملکردهای سطح استان را در این زمینه داشته است و در ادامه نیز با درایت رئیس و کارکان عملکرد عالی را خواهد داشت.

رضایتی در پایان این دیدار با اهدای لوح تقدیر از زحمات علی‌محمدی رئیس دانشگاه ایلام تقدیر کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان با رئیس دانشگاه ایلام دیدار کرد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا