اخبارفارس

قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس با امام جمعه آباده دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس در تاریخ پانزدهم مهرماه قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس با امام جمعه شهرستان آباده دیدار و گفتگو کرد.

این دیدار با حضور میثم خداداد فرماندار شهرستان آباده، اعضای شورای فرهنگی شهرستان آباده و دبیر اقامه نماز شهرستان آباده در مکان دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

در این دیدار دبیر اقامه نماز شهرستان آباده ضمن ارائه گزارشی از روند برنامه های فرهنگی، مذهبی و زیرساختی در جهت ترویج و توسعه فرهنگ غنی نماز در ستاد اقامه نماز این شهرستان، از فعالیت های صورت گرفته در آموزش و پرورش شهرستان در جهت ترویج نماز بین دانش آموزان گزارش مبسوطی ارائه کرد.

در ادامه این جلسه حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس ضمن تشکر از دفتر امام جمعه شهرستان آباده بابت همکاری با ادارات این شهرستان، ابراز کرد: اگر به دنبال کار مثبت فرهنگی در جهت تربیت و آموزش نسل نو هستیم چاره ای جز آموزش های صحیح نداریم و باید در ارتباط با فضای مجازی بسیار گسترده عمل کنیم.

حجت الاسلام سقاچی در ادامه این دیدار اذعان کرد: شهرستان آباده یکی از شهرستانهای فعال در حوزه ترویج فرهنگ غنی نماز می باشد که با استفاده از ظرفیت های موجود خود در شهرستان توانسته فعالیت های بسیار تاثیرگزاری را انجام داده که نتیجه آن توسعه برنامه های فرهنگی در سطح شهرستان شده است.

در پایان این دیدار با حضور شورای فرهنگی شهرستان آباده به پاس فعالیت های موثر دبیر اقامه نماز این شهرستان با اهدای لوح سپاس از وی تقدیر به عمل آمد.

قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا