اخبارقم

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز قم با امام جمعه کهک

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، مدیر ستاد اقامه نماز استان سه شنبه، دوم آبان ماه، با هدف برنامه ریزی برنامه های نمازی در ادارات، مدارس و مساجد با امام جمعه، رئیس تبلیغات اسلامی و آموزش و پرورش شهرستان کهک دیدار و گفت و گو کرد.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز قم با امام جمعه شهرستان کهک

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور در این دیدار با اشاره به مصوبات شورای اقامه نماز شهرستان گفت: برنامه ریزی در برگزاری دوره آموشی ویژه طلاب و روحانیون حاضر در شهرستان مورد اهتمام ویژه قرار گیرد.

وی در ادامه به اعلام آمادگی خیرین در برگزاری جشن های تکلیف اشاره کرد و گفت: برنامه ریزی برگزاری جشن تکلیف بر عهده آموزش و پرورش و اجرای آن توسط ستاد اقامه نماز و با حمایت خیرین خواهد بود.

حجت الاسلام عرب پور در ادامه بر لزوم اهتمام مدیران، مربیان و دبیران بر اقامه نماز دانش آموزان اشاره کرد و گفت: پیرو مصوبه شورای اقامه نماز شهرستان، برنامه ریزی جهت برگزاری این دوره از دیگر انتظارات ستاد اقامه نماز از آموزش و پرورش شهرستان است.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز قم با امام جمعه شهرستان کهک

امام جمعه شهرستان کهک نیز در این دیدار با تاکید بر توانمند سازی ائمه جماعات و روحانیون در ترویج فرهنگ اقامه نماز در شهرستان گفت: دوره های آموزشی متعددی برگزار شده است و انتظار می رود این دوره بیش از پیش بر توانمندی ائمه جماعات موثر باشد.

حجت الاسلام و المسلمین محسن صبوری در ادامه بر لزوم ارتباط ائمه جماعات و دانش آموزان در مدارس گفت: نماز جماعت علاوه بر فریضه دینی، بهترین وسیله برقراری ارتباط بین روحانیون و دانش آموزان است و هرگونه فعالیت فرهنگی می بایست بر محوریت نماز انجام شود.

ارائه گزارشی از وضعیت نماز جماعت مدارس شهرستان توسط رئیس آموزش و پرورش و ارائه گزارشی از وضعیت نماز جماعت مساجد توسط رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان از دیگر بخش های این جلسه بود.

برگزاری دوره آموزشی تخصصی نماز ویژه ائمه جماعات و روحانیون شهرستان، دوره آموزشی ویژه معلمان و مربیان از جمله مصوبات این جلسه بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا