اخباراصفهان

حضور امام جمعه شهرستان خور و بیابانک در جمع دانش آموزان

امام جمعه خور و بیابانک: نماز اصلی ترین وصیت شهیدان در انقلاب اسلامی بوده است و اهتمام به این امر از مهمترین عوامل در رسیدن به کمال و پیشرفت می باشد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین رمضانی امام جمعه شهرستان خور و بیابانک روز یکشنبه سی مهرماه در نماز خانه دبیرستان متوسطه اول امام خمینی (ره) خور و بیابانک حاضر و بعد از دیدار با برخی دانش آموزان، نماز ظهر و عصر را  اقامه کرد.

حجت الاسلام والمسلمین رمضانی گفت: شما دانش آموزان با توجه به اقتضائات سنی، در دوران شکل گیری شخصیتی قرار دارید و به هر نحوی که در این دوران شخصیت شما شکل بگیرد، تا پایان عمر بر همان نحو زندگی خواهید کرد.

امام جمعه خور و بیابانک با اشاره به دانشمندان شهید کشور، دانش آموزان را به تلاش جهت رسیدن به کمال و پیشرفت فراخواند و بیان کرد: الگو گیری در زمان رشد از ملزومات است و بهترین الگو بررسی رفتارهای شهیدان می باشد.

وی ادامه داد و گفت: نماز اصلی ترین وصیت شهیدان در انقلاب اسلامی بوده است و اهتمام به این امر از مهمترین عوامل در رسیدن به کمال و پیشرفت می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین رمضانی اظهار داشت: اقامه نماز موجب رسیدن به سعادت است و کوتاهی نمودن در قبال انجام این واجب الهی موجب خشم خداوند و دوری از مسیر سعادت و رسیدن به کمال است.

قابل ذکر است پس از اقامه نماز عصر امام جمعه خور و بیابانک به همراه ترابی معاونت پرورشی و فیروزی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان در برخی کلاس های درس حاضر و ضمن بررسی تدریس معلمان با دانش آموزان به گفتگو پرداخت.

امام جمعه خور و بیابانک در دبیرستان امام خمینی(ره) اصفهان

امام جمعه خور و بیابانک در دبیرستان امام خمینی(ره) اصفهان

امام جمعه خور و بیابانک در دبیرستان امام خمینی(ره) اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا