اخبارفارس

نشست نمازشناسی به میزبانی کمیته امداد امام خمینی شهرستان بوانات برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ بیست و هفتم آبان ماه، نشست نمازشناسی به میزبانی کمیته امداد امام خمینی شهرستان بوانات با حضور حجت الاسلام زارع امام جمعه شهرستان بوانات در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

بر اساس برنامه‌های مصوب آموزشی این ستاد مقرر شد برنامه‌های آموزشی تحت عنوان نشست نمازشناسی همراه با برگزاری نماز جماعت در ادارات سطح شهرستان بوانات برگزار شود. بر همین اساس طبق جدول زمانبندی این برنامه‌ها مقرر شد هر هفته یکی از ادارات میزبان این نشست معنوی باشد.

این برنامه که با همکاری و هماهنگی ستاد اقامه نماز شهرستان بوانات و دفتر امام جمعه صورت می‌گیرد، با هدف تشویق و ترغیب به برگزاری نماز جماعت در ادارات هر هفته در یکی ادارات این شهرستان برگزار می‌شود که این هفته کمیته امداد امام خمینی شهرستان بوانات میزبان این نشست بود. امام جمعه شهرستان به همراه رؤسای ادارات در این نشست حضور یافته و نماز جماعت را تحت عنوان نماز وحدت برگزار می‌کند.

امام جمعه شهرستان بوانات در نشست این هفته ضمن تشکر و سپاس از همه عزیزان و خادمین نماز، رؤسای ادارات را ترغیب و تشویق به برگزاری نماز جماعت در سطح اداره خود کرد.

کمیته امداد امام خمینی فارس

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا