اخبارقم

تقدیر از امام جماعت شرکت گاز قم

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، آیین تقدیر از امام جماعت شرکت گاز استان، ظهر سه شنبه بیست و هشتم شهریور ماه، با حضور مدیرعامل شرکت و کارشناسان ستاد اقامه نماز برگزار شد.

مرتضی خوش لهجه مدیرعامل شرکت گاز استان در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات امام جماعت دستگاه به تشریح اقدامات وی پرداخت و گفت: برگزاری دوره های آموزشی قرآن، نماز، مهدویت، نهج البلاغه و ارائه خدمات مشاوره ای از جمله اهم فعالیت های ایشان در دوران خدمت در شرکت گاز استان بوده است.

وی در ادامه به مشاوره های ارزنده حجت الاسلام و المسلمین سید حسین میر اشرفی اشاره و خاطر نشان کرد: اهتمام ویژه ایشان به مسائل فرهنگی و به صورت خاص مباحث نمازی، موجب حضور پرشور همکاران در نماز جماعت شده است.

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی علمائی کارشناس فرهنگی ستاد اقامه نماز استان نیز در این جلسه ضمن تقدیر از برنامه های فرهنگی شرکت گاز به تشریح اقدامات این شرکت در حوزه مسجدسازی پرداخت و گفت: شرکت گاز علاوه بر اهتمام بر امور فرهنگی، در حوزه گاز رسانی به مساجد نیز همراهی خوبی با مجمع خیرین مسجدساز استان داشته است.

ایشان در ادامه به تشریح دیگر اقدامات شرکت گاز در ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز اشاره کرد و گفت: برگزاری جشن های تکلیف، نشست ها و دوره های آموزشی تخصصی نماز از جمله اقدامات ستاد اقامه نماز استان بود که با با اهتمام مدیرعامل و مجموعه شرکت گاز شکل گرفت.

در پایان با اهداء لوح یادبود و هدایایی از زحمات امام جماعت سابق شرکت گاز استان تقدیر شد.

تقدیر از امام جماعت شرکت گاز قم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا