اخبارلرستان

از مسجد امام رضا (ع) کوهدشت بازدید شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، کارشناس برنامه ریزی، نظارت، ارزیابی و خیرین مسجد ساز استان از مسجد امام رضا (ع) روستای بساط از توایع شهرستان کوهدشت در تاریخ بیست و پنجم آذرماه بازدید کرد.

کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان در خصوص بازدید از مسجد امام رضا (ع) شهرستان کوهدشت اظهار داشت: مسجد سنگر دین است و از صدر اسلام تاکنون به‌عنوان پایگاه دین نقش موثری در نهادینه سازی فرهنگ دینی داشته است، همان‌طور که انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام خمینی(ره) از مسجد شکل گرفت و در دامان مسجد به پیروزی رسید.

وی گفت: امروز هیأت امنا و خادمین مساجد نقش مهمی در جذب جوانان به مسجد دارند چرا که این اعضا می‌توانند با میدان دادن به جوانان در مدیریت مساجد زمینه تشویق و ترغیب آنان در کارهای فرهنگی و دینی را فراهم سازند.

این مقام مسئول تصریح کرد: اکنون مجمع خیرین مسجد ساز کشور با هدف ساخت مساجد ساده، ارزان، بدون هزینه‌های اضافی با اولویت مناطق محروم و پر جمعیت در حال فعالیت است و خیرین و عموم مردم خداجو می توانند از طریق این مجمع در امر ساخت مسجد کمک کنند.

بازدید کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی استان از مسجد امام رضا (ع) کوهدشتبازدید کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی استان از مسجد امام رضا (ع) کوهدشتبازدید کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی استان از مسجد امام رضا (ع) کوهدشتبازدید کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی استان از مسجد امام رضا (ع) کوهدشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا