اخبارتهران

همایش توانمند سازی ائمه جماعات روحانی مدارس شهر تهران برگزار خواهد شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، جلسه حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران با حضور رؤساو مسئولین اداره کل قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش شهر تهران در تاریخ هفدهم بهمن ماه برگزار شد.

در این جلسه مدیر ستاد اقامه نمازاستان تهران ضمن تشکر از برگزاری جلسه با اشاره به برگزاری اجلاس نماز دانش آموزی در ماه مبارک رمضان گفت: از اقداماتی که باعث تاثیر گذاری ترویج فرهنگ نماز  در بین دانش آموزان به  همراه خواهد داشت، بحث اجلاس نماز  دانش آموزی است که در این اجلاس دستاوردهای دانش آموزان در نماز شکوفا خواهد شد.

وی گفت: با توجه به تفاهم نامه بین ستاد اقامه نماز با اداره آموزش و پرورش شهر تهران نسبت به برگزاری دوره توانمند سازی ائمه جماعات روحانی غیر فرهنگی مدارس شهر تهران که باید تا قبل از پایان سال جاری برگزار شود.

نورمحمدپور در ادامه گفت: پیشنهاد می شود در طی ماه با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران نماز جماعت اول وقت  ظهر و عصر را در یکی از مدارس شهر تهران با حضور دانش آموزان به جماعت برگزارشود که باعث انگیزه و ترویج فرهنگ نورانی نماز را در بین مدیران، معلمان و دانش آموزان را به همراه دارد.

همایش توانمند سازی ائمه جماعات روحانی مدارس شهر تهرانهمایش توانمند سازی ائمه جماعات روحانی مدارس شهر تهران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا