اخبارکردستان

برگزاری جلسه ائمه جماعت دانشگاه فرهنگیان استان کردستان

مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان کردستان: انشاالله بتوانیم با برنامه ریزی و تلاش به اهدافی که برای ما در دانشگاه تعیین شده، که همان اقامه نماز، دینداری و ايجاد نشاط معنوي در میان دانشجویان هست، برسیم.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، بیست و هشتم بهمن ماه جلسه ائمه جماعت دانشگاه با حضور حجت الاسلام والمسلمین خسروی مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه و ائمه جماعت‌، پردیس‌ شهیده بنت الهدی صدر و پردیس شهید مدرس برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام خسروی ضمن تشکر از زحمات ائمه جماعت در ترم گذشته، گفت: انشاالله بتوانیم با برنامه ریزی و تلاش به اهدافی که برای ما در دانشگاه تعیین شده، که همان اقامه نماز، دینداری و ایجاد نشاط معنوی در میان دانشجویان هست، برسیم.

مسئول دفتر نهاد رهبری با اشاره به اهمیت ارتباط ائمه محترم جماعت با دانشجویان بیان کرد: ارتباط ائمه جماعت در دانشگاه‌ها با دانشجویان، تاثیر گذاری بیشتری نسبت به ارتباط اساتید و کارکنان دارد به شرط اینکه در خوابگاه های دانشجویی هم این ارتباط ادامه داشته و مستمر باشد. وی بر ترویج و توسعه امر نماز تاکید و حرکت در این جهت را بسیار موثر تلقی کرد.

در ادامه هر یک از امامان جماعت به بیان ایده و برنامه های پیشنهادی خود در ترم جدید با هدف ترویج و توسعه امر نماز و نحوه پاسخ به شبهات پرداخت و در پایان به مناسبت اعیاد شعبانیه از حاضرین نیز تقدیر بعمل آمد.

برگزاری جلسه ائمه جماعت دانشگاه فرهنگیان استان کردستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا