فارس

دیدار ائمه جماعات سعادت شهر با قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در روز دوشنبه دهم اردیبهشت ماه، ائمه جماعات سعادت شهر با حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان در محل دفتر امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

در دیدار ائمه جماعات سعادت شهر که در جوی صمیمی و دوستانه برگزار شد، حجت الاسلام سقاچی با تشکر و سپاس از روحانیونی که امسال جهت برگزاری نماز جماعت با این ستاد همکاری کردند، گفت: قطعا هزینه مادی پرداختی به شما بسیار ناچیز می‌باشد، امیدواریم که اجر اخروی آن در محضر الهی برای شما ثبت شود.

قائم مقام ستاد اقامه نماز استان در ادامه گفت: در گذشته معیشت طلاب بسیار سخت بود اما امروز به لطف نظام اسلامی قدری بهتر شده اما هنوز از فاصله مطلوب دور است.

وی با بیان اینکه طلاب در خط مقدم تبلیغ برای دین خدا و نظام اسلامی هستند، گفت: وظیفه اصلی طلبه، تبلیغ برای دین خدا می‌باشد. وی ضمن توصیه به طلاب گفت: صاحب اصلی ما امام زمان می‌باشد و او قطعا یاری‌گر ما خواهد بود.

حجت الاسلام عزیزی امام جمعه سعات شهر نیز ضمن تشکر از حضور حجت الاسلام سقاچی، افزود: شکر خدا نماز جماعت در مدارس برگزار و اکثر مساجد شهر دارای نماز جماعت می‌باشد.

در پایان با اهداء هدایایی از ائمه جماعات تقدیر شد.

ائمه جماعات سعادت شهر فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا