اخبارکردستان

بازدید مدیر ستاد اقامه نماز از دوره آموزشی ائمه جماعت جهاد کشاورزی استان کردستان

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان: بحث فضای مجازی علی رغم اینکه یک تهدید است ولی اگر به درستی کنترل و هدایت شود، یک فرصت برای ترویج ارزش های دینی تلقی می شود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، بیست و پنجم مهرماه مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز از دوره آموزشی ویژه ائمه جماعت اداره کل جهاد کشاورزی استان بازدید کرد.

عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان ضمن محکوم نمودن جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و ابراز همدردی با مظلومین آن خطه گفت: نماز یکی از راههای پیشگیری از آسیب های اجتماعی است و مقام معظم رهبری روی این نکته بسیار تاکید فرموده اند. بحث فضای مجازی علی رغم اینکه یک تهدید است ولی اگر به درستی کنترل و هدایت شود، یک فرصت برای ترویج ارزش های دینی تلقی می شود.

وی افزود: لازم است امامان جماعت به منظور برقراری ارتباط بهتر با مخاطب و تسلط کافی بر این هدف مهم، فوت و فن برقراری ارتباط را به صورت علمی و بویژه علم روز یاد بگیرند و نباید به روش های گذشته همچنان متکی بود بلکه باید متناسب با نیازهای فعلی مخاطب روی این موضوع متمرکز شد.

عظیمی گفت: هر چند مسیر کار برای آگاهی بخشی در زمینه ترویج نماز و احکام دین نسبت به گذشته بسیار سخت شده ولی باید امیدوارانه به پیش رفت.

در ادامه اسکندری ریاست سازمان جهاد کشاورزی ضمن تأکید بر اهمیت امر نماز گفت: امروز دشمنان این مرز و بوم روی باورهای مذهبی مردم متمرکز شده اند و تلاش می کنند تا نسل نو را نسبت به فرایض دینی دور کنند و با القائات منفی خود بی باوری را در آنها تقویت کنند.

وی افزود: روی همین اصل نقش امامان جماعت بیش از پیش تاثیر گذار و لازم می باشد و می طلبد تا خود را به دانش روز تجهیز و در این مسیر جهاد تبیین نقش آفرینی نمایند. در سازمان جهاد کشاورزی توجه به بحث نماز و ترویج و توسعه آن در اولویت امور می باشد.

در پایان این جلسه از تعدادی از امامان جماعت توسط سازمان جهاد کشاورزی تقدیر و مدیر ستاد اقامه نماز استان از نمازخانه این اداره کل بازدید کرد و نماز جماعت نیز اقامه شد.

بازدید مدیر ستاد اقامه نماز از دوره آموزشی ائمه جماعت جهاد کشاورزی استان کردستانتقدیر از ائمه جماعت ادارات شهرستانی جهاد کشاورزی استان کردستانبازدید مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان از نمازخانه اداره کل جهاد کشاورزی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا