قم

چهارمین همایش سراسری ائمه جماعات سازمان تامین اجتماعی در قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، چهارمین همایش سراسری ائمه جماعات سازمان تامین اجتماعی، با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان، مسئول عقیدتی سیاسی سازمان اطلاعات سپاه و مدیر ستاد اقامه نماز قم به میزبانی مدیریت درمان استان قم از ۱۹ لغایت ۲۳ اسفندماه برگزار شد.

معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تامین اجتماعی در این همایش با تاکید بر جایگاه ائمه جماعات در جهاد تبیین، بر نقش ائمه جماعات در ایجاد فضای معنوی در محیط اشاره کرد و گفت: ائمه جماعات با حضور در جمع کارکنان و مراجعین، به ترویج شعائر دینی و نماز بپردازند.

احمد اسفندیاری با اشاره به آیه ۴۱ سوره مبارکه حج گفت: اگر اقامه نماز، امر به معروف و نهی از منکر و پرداخت زکات در جامعه و سازمان ها نهادینه شود، بخش عظیمی از مشکلات موجود رفتاری، اخلاقی و اجتماعی مرتفع خواهد شد.

چهارمین همایش سراسری ائمه جماعات سازمان تامین اجتماعی برگزار شدمدیر درمان قم نیز در این گردهمایی نماز را اصلی ترین ابزار ایجاد فضای فرهنگی در دستگاه دانست و گفت: نماز، عصر اصلی کنترل سلامت اداری است.

سید مهدی محصل در ادامه بر لزوم اهتمام به ترویج فرهنگ اقامه نماز در جامعه اشاره کرد و افزود: اگر می‌خواهیم یک اداره سالم در همه امور داشته باشیم باید اهتمام فریضه نماز را در دستگاه تقویت کنیم.

وی در ادامه خطاب به ائمه جماعات گفت: احصا زیرساخت ها و تامین سخت افزار بر عهده مدیران است و ائمه جماعات می‌بایست متولی مباحث نرم افزاری و جذب کارکنان به فرهنگ اقامه نماز باشند.چهارمین همایش سراسری ائمه جماعات سازمان تامین اجتماعی برگزار شد

لازم به ذکر است این همایش با رویکرد آموزشی از ۱۹ لغایت ۲۳ اسفندماه در محل مجتمع فرهنگی یاوران مهدی(عج) برگزار شد.

چهارمین همایش سراسری ائمه جماعات سازمان تامین اجتماعی برگزار شد چهارمین همایش سراسری ائمه جماعات سازمان تامین اجتماعی برگزار شد

در پایان از برترین های دوره آموزشی ائمه جماعات و دبیران شورای اقامه نماز مراکز بیمه ای و درمانی تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا