اخبارمازندران

جلسه شورای اقامه نماز سازمان بازرسی استان مازندران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مازندران، جلسه شورای اقامه نماز سازمان بازرسی استان با حضور علی گرمه ئی مدیر کل سازمان بازرسی استان، حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان و اعضای شورا اقامه نماز، روز دوشنبه هشتم آبان ماه در سازمان بازرسی استان تشکیل شد.

در ابتدا مدیر کل سازمان بازرسی ضمن تشکر از مدعوین، در پیرامون رسالت سازمان بازرسی و تاثیر نماز در پیشگیری از جرائم و منکرات مطالبی را بیان داشت.

سپس هر یک از اعضاء دیدگاههای خود را در امر نماز و آسیب های اجتماعی و تجربیات بازرسی میدانی در نماز جماعت دستگاههای اجرایی و حضور و یا عدم حضور مدیران بازگو کردند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان، ضمن تشکر و قدردانی از تشکیل جلسه، عنوان کرد: هویت مثبت شخصیت انسان ها بر محور دین و باورهای وحیانی دور می زند، نمازگزار با درخواست هدایت به صراط مستقیم، بودن در مسیر انبیاء، صدیقین، شهدا و صالحین را از خداوند سبحان می خواهد، باور به قیامت و توجه به محکمه عدل الهی، نمازگزار را به رفتار، گفتار، افکاری غایتمند و مسئولیت پذیر فرا می خواند .

در ادامه حجت الاسلام ابراهیمی به نکات لازمه در امر نماز از جمله: زیبا سازی وفراهم نمودن تجهیزات نماز خانه ای، جدی گرفتن نماز جماعت در اول وقت، پرداختن به امر آموزش کارکنان با توجه به برنامه های تدوینی، جدی گرفتن وبارگذاری فعالیتهای در سامانه سجاده جهت ارزیابی از عملکرد دستگاه مربوطه و تبلیغات محیطی، مطالبی را بیان داشت . جلسه با برگزاری نماز جماعت پایان یافت .

جلسه شورای اقامه نماز سازمان بازرسی استان مازندران برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز سازمان بازرسی استان مازندران برگزار شدجلسه شورای اقامه نماز سازمان بازرسی استان مازندران برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا