فارس

بازدید فرماندار مرودشت و بازرسان استانداری فارس از نمازخانه های بین راهی مرودشت

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ سوم آذرماه، خوشبخت فرماندار شهرستان مرودشت، پرحاذه دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان، پاک فطرت کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان فارس و بازرسان استانداری فارس از نمازخانه های بین راهی مرودشت بازدید کردند.

در پی دستور استاندار فارس مبنی بر رسیدگی و رفع نواقص نمازخانه های مراکز فرهنگی، تفریحی و توریستی استان فارس، بازرسان استانداری فارس از مرکز توریستی تخت جمشید بازدید کردند.

هر ساله هزاران نفر در پی سفر به استان فارس از مراکز تفریحی و توریستی استان فارس بازدید می‌کنند. استاندار فارس در یک بازه زمانی سه ماهه تا ایام عید نوروز و سال نو، به همه نهاد ها و دستگاه های مرتبط با امر نماز دستور داد که از کلیه نمازخانه ها بازدید و نسبت به رفع عیوب آنها اقدام شود. در پی این دستور فرماندار مرودشت به همراه هیئتی از بازرسان استانداری فارس، از نمازخانه ها و مساجد بین راهی مرودشت بازدید کردند.

وی با دستور اکید به ادارات برق، آب، گاز، اوقاف و آبفای مرودشت تأکید کرد که کلیه نواقص و مشکلات مسجد امیرالمؤمنین شهرک ولایت مرودشت و کلیه نمازخانه ها اقدام شود.

در ادامه هیئت اعزامی از بازرسان ویژه استاندار از مراکز بازدید و نسبت به رفع عیوب آنها دستور مقتضی را صادر کردند.

در پایان حجت الاسلام پرحاذه از تیم اعزامی استانداری فارس و ستاد اقامه نماز و فرماندار ویژه مرودشت تشکر کرد.

بازرسان استانداری فارس بازرسان استانداری فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا