اخباریزد

شورای اقامه نماز نهاد کتابخانه های عمومی استان یزد برگزار شد

به گزارش روابط‌ عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، در روز شنبه یازدهم آذرماه، شورای اقامه نماز نهاد کتابخانه های عمومی استان یزد با حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز استان، مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان و معاونین، در سالن جلسات کتابخانه مرکزی یزد برگزار شد.

قبل از جلسه نماز ظهر و عصر اقامه شد و بازدیدی کوتاه از محیط این کتابخانه صورت گرفت و از نمازخانه تازه بهره برداری شده بازدید به عمل آمد.

شورای اقامه نماز نهاد کتابخانه های عمومی استان یزد

حجت الاسلام موسوی خاطر نشان کرد: هر مشکلی برای خود دوا و دارویی دارد و داروی روح روان انسان ارتباط با حق تعالی است که جز با نماز حاصل نمی شود.

وی  افزود: هیچ مکتبی به اندازه جهان بینی اسلامی به جایگاه کتاب و کتابخوانی توصیه نشده، بطوریکه خداوند در قرآن مجید به قلم سوگند می خوردو در احادیث مداد علما را از خون شهدا برتر می دانند، در حقیقت باید گفت که جامعه فاقد کتاب و کتابخوانی، همانند زمین شوره زار خواهد بود.

و در پایان مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان اظهار داشت: در سال گذشته، بیش از چهار هزار برنامه فرهنگی برگزار شد که ۴۸ برنامه به اقامه نماز اختصاص داشت و قرار است در سال جاری، برای بیش از ۳۵۰۰ نفر دوره آموزشی برگزار شود.

 

شورای اقامه نماز نهاد کتابخانه های عمومی استان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا