اخبارمرکزی

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز با رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، روز یکشنبه بیست و ششم شهریور ماه حجت الاسلام علی رودبارانی مدیر ستاد اقامه نماز استان با حجت الاسلام و المسلمین افشار نجفی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان در محل دفتر نهاد دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حجت الاسلام افشار ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و درخواست قبول عزاداری های دو ماهه از درگاه ایزد منان و خیر مقدم، به ارائه گزارشی از روند اجرای برنامه های فرهنگی نهاد در دانشگاه های استان پرداخت.

وی بیان کرد: یکی از مهمترین وظایف ما در مجموعه نهاد استان برپایی و اقامه نماز جماعت در دانشگاه می باشد که برهمین مبنا  ۱۰۰ نماز جماعت در دانشگاه های استان برگزار می شود و ما جهت افزایش کمیت و کیفیت نمازهای جماعت دانشجویی نیازمند به همکاری ستاد اقامه نماز استان می باشیم.

سپس حجت الاسلام رودبارانی نیز ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و پذیرش مسئولیت نهاد استان و آرزوی قبولی عزاداری ها در ماه محرم و صفر، گفت: جهت رونق نماز جماعت در دانشگاه های استان بررسی آسیب ها و ارائه راه کارهای متناسب با فضای دانشجویی در قالب اتاق فکر از اهم مسائل می باشد.

وی در ادامه یکی از عوامل مهم رونق نماز جماعت دانشگاه ها را حضور آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان اراک ارزیابی کرد.

رودبارانی در پایان آمادگی ستاد اقامه نماز استان در جهت رونق اقامه نماز در دانشگاه ها را اعلام کرد.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان با رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان مرکزی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا