اخبارسمنان

جلسه هم اندیشی اداره کل کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان برگزار شد

به گزارش زوابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در نهم شهریور ماه، جلسه هم اندیشی حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین، مدیر ستاد اقامه نماز استان با مدیر کل کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

در این جلسه معاونین و مدیران هشت شهرستان حضور داشتند و راهکارهای اقامه نماز در اداره کل و شهرستان ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

شمس الدین در این جلسه گفت: لازم است راهکارهای مفید جهت جذب هرجه بیشتر نوحوانان مورد بررسی قرار گیرد و تمام قوا در جذب حداکثری نوحوانان که حساس ترین و تاثیرپذیرترین سن است به کار گرفته شود.

وی همجنین در مورد مسائل مختلف نمازی صحبت کرد و راهکارهای مناسب در مورد سن کودک و نوجوان را ارائه داد و از حاضرین در جلسه خواست تا نسبت به عملی نمودن این راهکارها اقدامات لازم را به عمل آورند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان در جلسه هم اندیشی با مدیر کل کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان حضور یافت مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان در جلسه هم اندیشی با مدیر کل کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان حضور یافت مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان در جلسه هم اندیشی با مدیر کل کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان حضور یافت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا