اخباراصفهان

تعامل ستاد اقامه نماز و حوزه علمیه برادران اصفهان جهت امضای تفاهم نامه همکاری

مدیر مرکز مدیریت حوزه علمیه: هماهنگی های لازم جهت ایجاد مرکز تخصصی نماز در استان را  انجام دهید و حوزه علمیه برادران همکاری لازم را دارد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، جلسه تعامل ستاد اقامه نماز و حوزه علمیه برادران اصفهان با حضور حجت الاسلام والمسلمین رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان و حجت الاسلام والمسلمین خطاط مدیر مرکز مدیریت حوزه علمیه برادران جهت امضای تفاهم نامه روز یکشنبه بیست و هشتم آبان ماه در دفتر مدیر حوزه علمیه اصفهان برگزار شد.

جلسه تعامل ستاد اقامه نماز و حوزه علمیه اصفهان جهت بررسی تفاهم نامه ای که بین ستاد اقامه نماز کشور با حوزه علمیه قم امضا شده و ایجاد مرکز تخصصی نماز در استان اصفهان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر بیان داشت: تفاهم نامه ای بین ستاد اقامه نماز کشور و حوزه علمیه قم امضا شده است که از مفاد خوبی برخوردار است لذا خواهشمندیم این تفاهم نامه در استان اصفهان نیز امضا شود.

مدیر ستاد اقامه نماز استان بیان کرد: استفاده از اساتید تخصصی نماز در استان رو به افزایش است و یکی از نیازهای کنونی استان ایجاد مرکز تخصصی نماز می باشد که در صورت همکاری حوزه علمیه و موافقت ستاد اقامه نماز کشور این امر در استان اجرا شود.

حجت الاسلام والمسلمین خطاط بیان کرد: حوزه علمیه استان اصفهان از حوزه علمیه قم مجزا می باشد لذا تفاهم نامه ای جدید تنظیم برای اجرا به مرکز مدیریت فرستاده شود تا بعد از ایجاد عقد تفاهم نامه امور توسط حوزه علمیه پیگیری و اجرا شود.

مدیریت حوزه علمیه برادران از ایجاد مرکز تخصصی نماز استقبال کرد و بیان داشت: مسئول مراکز تخصصی استان حجت الاسلام والمسلمین هادی زاده می باشد و شما با وی جهت گرفتن سطح برای شرکت کنندگان در مرکز تخصصی نماز، هماهنگی های لازم را انجام دهید و مرکز تخصصی نماز را تشکیل داده که در این زمینه حوزه علمیه برادران نیز همکاری لازم را انجام می دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا