اخباراصفهان

جلسه تعامل ستاد اقامه نماز و آموزش و پرورش شهرستان فریدن

مدیر آموزش و پرورش فریدن: برگزاری گفتمان های نمازی و شیوه های دعوت به نماز اولویت آموزش و پرورش شهرستان در سال تحصیلی جدید می باشد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، جلسه تعامل ستاد اقامه نماز و آموزش و پرورش شهرستان فریدن با حضور حجت الاسلام والمسلمین اکبری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان فریدن، فصیحی مدیر آموزش و پرورش و معاونت پرورشی و حراست اداره آموزش و پرورش فریدن جهت برنامه ریزی برنامه های فرهنگی و آموزشی مصوب، روز پنجشنبه سیزدهم مهرماه در سالن جلسات این اداره برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین اکبری ضمن تقدیر و تشکر بابت همراهی و مساعدت اداره آموزش و پرورش در اجرای برنامه های ستاد بیان داشت: دوره های آموزشی و فرهنگی ستاد اقامه نماز در شش ماهه دوم سال جاری باید توأم با امر نماز باشد و این امر باید در مدارس اتفاق افتد.

در ادامه دبیر ستاد اقامه نماز به تشریح برنامه های نیمه دوم سال پرداخت و برگزاری کرسی های آزاد اندیشی نماز در مدارس را از اهم برشمرد.

فصیحی مدیر آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به برنامه های اجرا شده پیرامون نماز در اداره و مدارس سطح شهرستان آمادگی خود را جهت همکاری با ستاد اقامه نماز شهرستان اعلام داشت.

وی در جلسه تعامل بین ستاد اقامه نماز و آموزش و پرورش بیان کرد: برگزاری گفتمان های نمازی و شیوه های دعوت به نماز اولویت آموزش و پرورش شهرستان در سال تحصیلی جدید می باشد.

فصیحی در پایان مواردی را به عنوان مصوبات جلسه اعلام کرد که برگزاری دوره های آموزشی مبین و نیک ویژه معلمان پایه هشتم پسران و سوم ابتدائی دختران، برگزاری جلسات شیوه‌های دعوت فرزندان به نماز، برگزاری گفتمان و کرسی آزاد اندیشی دانش آموزی و معرفی مدرسه نمونه نمازی و اجرای طرح صحیح خوانی نماز ویژه دانش آموزان در شرف سن تکلیف از اهم آنان می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا