اخبارتهران

بازدید مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران از سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران،  حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران به همراه عسکری کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی از مراحل تکمیل و راه اندازی غرفه نماز و قرآن در سی امین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در تاریخ ۱۴ فروردین بازدید کرد.

در این بازدید حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور خاطر نشان کرد: از اقدامات خوب و پسندیده در ماه مبارک رمضان بر پایی نمایشگاه قرآن می باشد، که باعث  می شود خانواده ها از فعالیت های قرآنی  کشورمان با خبر باشند و از نزدیک  شاهد  اقدامات  صورت گرفته در این زمینه باشند.

وی در ادامه گفت: غرفه های متنوع فرهنگی از جمله عرصه محصولات عفاف و حجاب، غرفه کتب نماز، قرآن و مهدویت، بخشهای نرم افزاری در این نمایشگاه دایر است که با زحمات عزیزان بر پا شده و خانواده ها می توانند نیازهای  خود را تامین نمایند .

نور محمد پور گفت: ارائه میزهای تخصصی مشاوره برای تمام افراد در نمایشگاه بین المللی قرآن مهیا است و خانواده ها می توانند از تمام خدمات مشاوره در نمایشگاه قرآن استفاده نمایند و بخش مشاوره از محورهای مهم امسال نمایشگاه قرآن می باشد  چرا که خانواده ها از اولویت های  ویژه ما هستند.

نمایشگاه بین المللی قرآن کریمنمایشگاه بین المللی قرآن کریم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا