اخبارایلام

ترویج نماز از تهاجم فرهنگی دشمن جلوگیری می‌کند

مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام در بازدید از خبرگزاری ایرنا با بیان اینکه ترویج فرهنگ نماز بهترین راهکار در برابر تهاجم فرهنگی دشمن است، گفت: آشنا کردن جوانان و نوجوانان با فرهنگ غنی نماز و هدایت آنان به سمت نماز می‌تواند نقشه‌های دشمنان نظام را خنثی کند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز ایلام و به نقل از ایرنا، فیض‌الله رضایتی روز دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ماه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز ایلام  و در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: توجه ما امسال بیشتر معطوف به ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در مدارس استان است که برای در امان ماندن نوجوانان و جوانان از آسیب‌های اجتماعی، ترویج نماز در مدارس باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

وی افزود: باید خدا محوری را بین دانش آموزان تقویت کرده و در این خصوص عمل مدیران و معلمان مدارس در اقامه نماز بیشتر کار ساز است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام تاکید کرد: تکالیفی چون دانش افزایی در اقامه نماز، شناسایی نقاط ضعف و قوت و ساماندهی نمازخانه‌های بین جاده‌ای برای ستاد اقامه نماز در ایام اربعین و استفاده زائران مشخص شده است که پیگیر تحقق آنها هستیم.

وی با اشاره به اهمیت نماز در جامعه تصریح کرد: نماز کلید همه عبادات و تمام خوبی ها بوده و دارای آثار در زندگی فردی و اجتماعی است و بر همین اساس در دین اسلام همواره توسعه و ترویج این فریضه الهی تاکید شده است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ایلام بیان کرد: باید با انجام کارهای فرهنگی انگیزه خواندن نماز را بین قشر جوان جامعه تقویت کنیم و در این راه همه دستگاه‌های فرهنگی نقش مهمی بر عهده دارند.

رضایتی به نقش رسانه ها در اطلاع رسانی اهمیت نماز در جامعه اشاره کرد و گفت: رسانه ها به خاطر فراگیری حوزه مخاطبی، نقش زیادی در ترویج فعالیت های ستاد اقامه نماز دارند، از رسانه ها می خواهیم که بیش از گذشته در این زمینه تلاش کنند.

در پایان رضایتی با اهداء لوحی از زحمات عظیم پیرانی مدیر خبرگزاری جمهوری سلامی مرکز ایلام تقدیر کرد.

ترویج نماز از تهاجم فرهنگی دشمن جلوگیری می‌کند ترویج نماز از تهاجم فرهنگی دشمن جلوگیری می‌کند ترویج نماز از تهاجم فرهنگی دشمن جلوگیری می‌کند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا