اخبارکردستان

نظارت بر نمازخانه های راههای مواصلاتی در دستور کار ستاد اقامه نماز قرار گرفته است

اکبر عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان در گفت و گو با خبرنگار هفته نامه سوران به کارهای صورت گرفته این ستاد از ابتدای سال جاری اشاره ;vn.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، اکبر عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان در گفت و گو با خبرنگار هفته نامه سوران با اشاره به کارهای صورت گرفته این ستاد از ابتدای سال جاری که در قالب طرح ملی پویش سفر ایمن توسط این ستاد صورت پذیرفته اظهار داشت: شش جلسه کمیته سفر های نوروزی در محل استانداری، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و میراث فرهنگی و گردشگری به منظور تحقق برنامه های ملی پیش بینی شده طرح پویش همراهان سفر ایمن در ایام نوروز تشکیل شد.

وی تصریح کرد: بیش از ۶۰ مورد بازدید میدانی مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان از نمازخانه های راههای مواصلاتی(مجتمع های خدماتی رفاهی-مراکز بوم گردی/تفرجگاهها-رستورانها-جایگاههای سوخت-پایگاههای امداد نجات هلال احمر-راهدارخانه ها و…) با هدف رفع مشکلات و نواقصات احتمالی و هچنین تمهیدات لازم جهت آماده سازی نمازخانه ها، تعمیر و تجهیز آنها برای جلب رضایت مسافرین وارد شده به سطح استان انجام شد.

عظیمی عنوان کرد: دو نقطه ویژه با مشارکت اداره کل راهداری استان با در نظر گرفتن تمهیدات لازم از جمله نمازخانه، وضوخانه، سیستم گرمایشی و… برای پذیرش مهمانان بین راهی در این دو مکان و معرفی آنها در سطح ملی(راهدارخانه گردنه صلوات آباد سنندج-مجتم رفاهی آسایش روستای باقر آباد مسیر سنندج به دیواندره) در نظر گرفته شد. مدیر ستاداقامه نماز استان کردستان خاطر نشان کرد: انجام بازدید های میدانی از مراکز اسکان نوروزی اداره کل آموزش و پرورش استان با اولویت تامین، تجهیز و آماده سازی نممازخانه ها از جمله دیگر اقدامات این ستاد بود.

وی در ادامه اضافه کرد: پخش بروشور و تراکت های نماز در ایستگاههای تعیین شده جهت راهنمایی برای ورود مهمانان به مراکز پذیرش صورت گذفت. عظیمی در پایان افزود: بازدید و نظارت میدانی دبیران شورای اقامه نماز شهرستانهای استان از نمازخانه های مراکز بوم گردی، پارکها، مراکز اسکان آموزش و پرورش، جایگاههای سوخت با هدف اظمینان یافتن از تجهیز، تعمیر و آماده سازی آنها نیز از دیگر اقدامات این ستاد در فروردین امسال بود

گفت و گوی مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان با خبرنگار هفته نامه سوران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا