اخبارتهرانحوزه ریاست

نشست صمیمانه کارکنان ستاد اقامه نماز استان تهران با قائم‌ مقام ستاد اقامه نماز کشور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، نشست صمیمانه مدیر و همکاران ستاد اقامه نماز با سیّد احمد زرهانی قائم‌­مقام ستاد اقامه نماز کشور در روز یکشنبه دهم تیرماه برگزار شد.

در این جلسه حجت‌الاسلام‌والمسلمین بهشتی ضمن تقدیر از رهنمودهای قائم‌ مقام ستاد اقامه نماز گفت: در دوره جدید تمرکز ما در مجموعه کیفیت‌بخشی به انجام امور است.

وی افزود: برگزاری جلسات شورای اقامه نماز استان با جدّیت در حال پیگیری است و پس از برگزاری نخستین جلسه در فصل بهار، پیگیر برگزاری دومین جلسه شورای اقامه نماز در فصل تابستان هستیم.

مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران با اشاره به اینکه کارگروه‌های سه‌گانه کارشناسی و مشورتی در سطح استان تشکیل شده‌اند؛ خاطرنشان کرد: علاوه بر کارگروه‌های فراگیر استانی، در داخل مجموعه ستاد استان شوراهای نظارت، فرهنگ و آموزش، برنامه‌ریزی شهرستان‌ها، خیّرین مسجدساز و روابط عمومی با حضور مهمانان و کارشناسان هرحوزه، راه‌اندازی کرده‌ایم.

بهشتی با تأکید براینکه همکاری و همفکری از ارکان مهم ستاد اقامه نماز استان تهران است، گفت: جلسات شورای داخلی ستاد استان را به صورت هفتگی با حضور همه همکاران تشکیل می‌دهیم و پس از مشورت و همفکری، موارد احصاء شده را تصویب و تا رسیدن به نقطه مطلوب پیگیری می‌کنیم.

در ادامه قائم­‌مقام ستاد اقامه نماز پس از شنیدن گزارش همکاران استان از فعالیت‌های اخیر، گفت: امیدوارم این همدلی و همفکری در مجموعه استان پایدار باشد تا به نتایج ملموس در فرهنگ اقامه نماز برسیم.

وی ضمن اشاره به پیچیدگی‌های فرهنگی استان و لزوم شناسایی ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی جهت هم‌افزائی، افزود: تهران با موج شدید مهاجران مواجه است بنابراین باید برای هریک از اقلیم‌های استان برنامه‌ریزی کنیم.

قائم‌مقام ستاد اقامه نماز با تأکید بر اینکه امکانات بسیار زیادی در استان تهران وجود دارد؛ خاطرنشان کرد: باید تعامل، مشارکت و همفکری در سبک مدیریت برقرار باشد.

نشست صمیمانه مدیر و همکاران ستاد اقامه نماز با قائم‌­مقام ستاد اقامه نماز کشور برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا