یزد

دوره مقدماتی مهارت های بیان تفسیر قرآن کریم در یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، با حضور حجت السلام و المسلیمن موسوی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر قرآن کریم، حجت السلام و المسلمین حمیدی فر و همراهی حجت السلام و المسلمین ابراهیم پور، آرزومندی از اساتید مرکز تخصصی تفسیر قم، دوره مقدماتی و تکمیلی مهارت ها بیان تفسیر قرآن کریم در استان یزد به مدت یک هفته(۸ الی۱۲بهمن ماه) در حال برگزاری می باشد.

این دوره شامل ۴۸ ساعت آموزش مقدماتی و ۶۴ ساعت تکمیلی در حوزه علمیه خواهران(معصومیه و امام حسن عیله السلام) است. همچنین موضوع آن شامل مباحث گوناگونی از جمله بیان تفسیر، دسته بندی آیات، پاسخ به شبهات و… می باشد، که توسط اساتید مجرب از ستاد تفسیر قم تدریس، و با استقبال بسیار خوبی همراه بود.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز ضمن خوشامدگویی و قدردانی از شرکت کنندگان در این دوره و تقدیر از همکاری صمیمانه حوزه علمیه خواهران با ستاد اقامه نماز در اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی گفت: این حوزه دارای ظرفیت بسیار بالایی است و با بهره گیری از این ظرفیت می توان در راستای ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز و تفسیر قران کریم بین جامعه بانوان علی الخصوص افزایش دانش و بینش  مادران برای تربیت دینی نسل نو گام های موثری برداشت.

دوره تکمیلی مقدماتی بیان تفسیر قرآن کریم دوره تکمیلی مقدماتی بیان تفسیر قرآن کریم دوره تکمیلی مقدماتی بیان تفسیر قرآن کریم

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا