اخبارخراسان رضوی

جلسه آموزشی توجیهی سامانه سجاده در فرمانداری شهرستان گناباد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، با حضور معاون فرماندار شهرستان گناباد، کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان، دبیر اقامه نماز شهرستان و جمعی از فعالان عرصه نماز ادارات جلسه وبیناری آموزشی توجیهی سامانه سجاده سه شنبه ۹ اسفندماه در محل فرمانداری گناباد برگزار شد.

حجت الاسلام فاطمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گناباد در این جلسه به جایگاه نماز اشاره نمود و با توجه به آیات قرآنی انواع برخورد انسان ها را با نماز تشریح نمود و گفت: توجه به نماز باعث برکت در زندگی دنیا، آسان شدن حساب قیامت میشود.

وی در ادامه اخلاص، خشوع، اول وقت خواندن، خواندن نماز در مسجد و به جماعت، با نشاط‌ بودن، با حضور قلب، دائمی‌بودن نماز، نماز با تعقیبات را از ویژگی‌های نماز مطلوب عنوان کرد.

در این جلسه حجت الاسلام رحمانی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان گناباد تذکرات اداری از قبیل اقامه نماز به موقع، غبارروبی مساجد و نمازخانه ها در دهه آخر ماه شعبان و برگزاری مسابقات را مورد تاکید قرار داد.

معاون فرماندار شهرستان گناباد هم نیز بر اهمیت برگزاری نماز و ترویج فرهنگ نماز اشاره نمود.

در ادامه این جلسه توجیهی سیدمحمدی کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان بصورت وبیناری روش استفاده از سامانه سجاده و نحوه بارگذاری مستندات را آموزش داد.

جلسه آموزشی توجیهی سامانه سجاده در فرمانداری شهرستان گناباد برگزار شد جلسه آموزشی توجیهی سامانه سجاده در فرمانداری شهرستان گناباد برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا