آذربایجان شرقیاخبار

تمام دغدغه ستاد اقامه نماز ترویج فرهنگ نماز در جامعه است

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، حجت الاسلام آقاجانی در برنامه زنده رادیویی “دعوت” با موضوع تشریح فعالیت های ستاد اقامه نماز، روز پنجشنبه ششم اردیبهشت ماه حضور یافت.

حجت الاسلام آقاجانی ضمن قدردانی از تولید برنامه های رادیویی فاخر در فرهنگ سازی، توسعه و ترویج امر نماز، گفت: تمام دغدغه ستاد اقامه نماز توسعه و ترویج نماز و فرهنگ نماز در جامعه و مخصوصا در ادارات، نهادها و سازمان ها است، که امیدواریم رسانه های استان رادیو و تلویزیون ما را در این امر یاری کنند.

وی در تشریح برنامه های ستاد اقامه نماز، افزود: ستاد اقامه نماز با برگزاری جلسه شورای اقامه نماز در ادارات سعی در اجرای برنامه های نمازی و معنوی از جمله برگزاری جشن تکلیف فرزندان کارکنان، مسابقات کتاب خوانی و برگزاری منظم نماز جماعت در ادارات فعالیت می کند.

وی با اشاره به فعالیت های آموزشی ستاد، تصریح کرد: ستاد اقامه نماز دوره های آموزشی آداب و اسرار نماز برای کارکنان ادارات، نشست های نمازی برای دانش آموزان مدارس، اولیاء و مربیان، کرسی های آزاد اندیشی با موضوع نماز در محیط های دانشگاهی و مراکز علمی، دوره طرح معراج برای دانشجویان دانشگاه فرهنگیان و سایر اردو های آموزشی برگزار می کند.

وی در ادامه تشریح وظایف ستاد خاطرنشان کرد: بازدید مستمر از نمازخانه های بین راهی توسط ناظر نمازخانه های بین راهی استان و دبیران نماز شهرستان ها انجام می شود و در صورت وجود مشکل هموطنان عزیز می توانند گزارشات خود را به آدرس های مجازی و سامانه پیامکی، که در خود نمازخانه ها با درج کد نمازخانه ارسال کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا