آذربایجان شرقیاخبار

حضور مدیر ستاد اقامه نماز آذربایجان شرقی در برنامه زنده رادیویی “دعوت”

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، برنامه زنده رادیوی دعوت با حضور حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز و تفسیر استان، با هدف تشریح برنامه های ستاد اقامه نماز، روز چهارشنبه بیست و پنجم بهمن ماه در مرکز پخش رادیویی صدا و سیمای استان برگزار شد.

حجت الاسلام آقاجانی با بیان گفت: ستاد اقامه نماز به دستور مقام معظم رهبری و با مسئولیت استاد قرائتی برای ساماندهی، توسعه و ترویج نماز در ادارات، سازمانها، نهادها، پیگیری ساخت و تجهیز نمازخانه های بین راهی و ساماندهی خیرین مسجد ساز، تأسیس گردیده است.

وی در تشریح برنامه های ستاد اقامه نماز، افزود: برگزاری دوره های آموزشی آداب و اسرار نماز در ادارات، برگزاری جشن تکلیف برای نو مکلفان فرزندان کارکنان ادارات، برگزاری مسابقات کتاب خوانی با موضوع نماز در رسانه های استانی برای عموم مردم و کارکنان و خانواده های کارکنان ادارات، از جمله برنامه های ستاد در ادارات است.

وی ادامه داد: در حوزه کودک، نوجوان و جوان، نشست های نمازی در مدارس با موضوع آموزش احکام و پرسش های نمازی و در دانشگاه ها در قالب طرح معراج و کرسی های آزاد اندیشی، برای دانش آموزان، دانشجویان، معلمان و اولیای دانش آموزان، برگزار می شود.

وی در پایان از اداراتی همچون راهداری و حمل و نقل جاده ای، پخش فراورده های نفتی و میراث فرهنگی و گردشگری استان بابت همکاری و هماهنگی تقدیر کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا