لرستان

کارگاه آموزشی ارائه شیوه های دعوت به نماز در لرستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان لرستان، کارگاه آموزشی ارائه شیوه های دعوت به نماز ویژه طلاب حوزه علمیه خواهران شهرستان دلفان با حضور حجت الاسلام والمسلمین چراغی مدیر ستاد اقامه نماز استان در تاریخ سی ام اردیبهشت ماه برگزار گردید.

مدیر ستاد اقامه نماز استان لرستان در کارگاه آموزشی ارائه شیوه های دعوت به نماز اظهار داشت: نماز مهم‌ترین عمل دینی است که اگر قبول درگاه خداوند عالم شود، عبادت‌های دیگر هم قبول می‌شود و اگر پذیرفته نشود اعمال دیگر هم قبول نمی‌شود و همان‌طور که اگر انسان در شبانه‌روز پنج نوبت خود را شست‌وشو کند، چرک در بدنش نمی‌ماند نمازهای پنجگانه هم انسان را از گناهان پاک می‌کنند.

وی تصریح کرد: برخی مواقع برای اقامه نماز، به صورت ریشه‌ای کار نمی‌کنیم و به سراغ مسائل حاشیه‌ای می‌رویم، درحالی که باید برای ساختن کسانی که به مسجد بروند، هزینه کرد.

چراغی عنوان کرد: نقش‌ها و مسئولیت‌های فردی و اجتماعی در دعوت نسل جدید به نماز، شیوه‌های دعوت به نماز، آثار و کارکردهای نماز فردی و اجتماعی و تبادل تجربیات در شیوه‌های دعوت نسل نو به نماز، بررسی تربیت دینی در خانه، مدرسه، مسجد و شناخت آسیب‌ها و ارائه راهکارهای مرتبط و پاسخگویی به سؤالات و شبهات نوجوانان و جوانان در حوزه نماز از جمله مباحث مطرح شده در این کارگاه آموزشی بود.

کارگاه آموزشی ارائه شیوه های دعوت به نماز شهرستان دلفان برگزار شدکارگاه آموزشی ارائه شیوه های دعوت به نماز شهرستان دلفان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا