یزد

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش استان یزد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان یزد، صبح چهارشنبه ۱۰خرداد، اولین جلسه شورای اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش، با حضور حجت السلام و المسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز، حجت السلام مهدی نیا کارشناس ستاد، عبداللهیان معاون پرورشی این اداره، غفاریان رئیس قرآن عترت و نماز اداره کل و دیگر اعضاء در محل سالن کنفرانس اداره کل آموزش و پرورش استان یزد برگزار گردید.

اعضای شورای اقامه نماز اداره کل آموزش و پرورش در این جلسه جلسه به بررسی وضعیت نماز در مدارس و میزان مفروش شدن نمازخانه ها مدارس استان پرداختند، که تقریبا ۶۵۰۰ متر توسط اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس در سال ۱۴۰۱ و ۱۰۰۰ متر توسط ستاد اقامه نماز اهدا و گزارشی را در این مورد ارائه شد.

مدیر ستاد اقامه نماز ضمن خوشامدگویی و خیرمقدم به حاضرین گفت: طرح دوشنبه ها نمازی که با حضور یکی از مدیران ادارات کل، هر هفته در مدارس کم برخوردار و محروم استان یرد برگزار و به توفیق اللهی دستاوردهای خوبی برای این مدارس ارمغان داشته است.

در ادامه حجت السلام مهدی نیا افزود: جشنواره فجر تا فجر(در بخش دانش آموزی و داوری آثار در سطح استان) به عهده آموزش و پرورش بود که هدایایی به همه برگزیدگان اهدا گردید.

وی افزود: همچنین منتخبین در رشته ها قصه گویی، عکس و پادکست پس از ارزیابی ها انتخاب و به مرحله کشوری معرفی شدند.

شورا اقامه نماز آموزش و پرورش استان یزد شورا اقامه نماز آموزش و پرورش استان یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا