اخباراصفهان

اجلاس سراسری نماز پایگاه چهارم هوانیروز اصفهان برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان: نماز را مانند بذری در دل فرزندان با لطافت و خوش رویی بکاریم که اگر با اجبار این امر همراه شد موجب دین گریزی می شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، اجلاس سراسری نماز پایگاه چهارم هوانیروز اصفهان روز چهارشنبه هجدهم بهمن ماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان و جمعی از درجه داران، خلبانان و مهندسین هوانیروز برگزار شد.

این اجلاس شامل برنامه‌های جانبی از جمله نمایشگاه تصویری و دیدار چهره به چهره با سربازان وظیفه، حضور خانواده‌های کارکنان در برنامه‌های فرهنگی و هنری مرتبط با نماز و تقدیر از فعالین در امر نماز بوده است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان به تببین ارزش نماز در آیات و روایات پرداخت و اظهار داشت: خداوند در قرآن می فرماید اگر بلایی بر شما وارد می شود از جانب خودتان است و ما را مقصر ندانید.

وی ادامه داد و گفت: خداوند در قرآن می فرماید آن کسانی که از گناه خود توبه می کنند ما آنان را می بخشیم و با روجوع به آیات و روایات، نماز امید بخش ترین راه برای بخشوده شدن گناهان می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر بیان کرد: عامل به امر نماز از گناه متنفر می شود و باید این مهم الهی را مانند بذری در دل فرزندان با لطافت و خوش رویی بکاریم که اگر با اجبار این امر همراه شد موجب دین گریزی می شود.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اظهار کرد: گسترش امروزه فرهنگ نماز متأثر از برکت خون شهیدان می باشد و ما این امر را مدیون شهدانی که وصیت به امر نماز کرده اند هستیم.

رنجبر به تربیت نسل جوان اشاره کرد و گفت: بیان اسرار و آداب نماز و تقویت بینش و دانش جوان و نوجوان پیرامون امر نماز موجب می شود تربیتی اسلامی داشته باشیم و با این امر جامعه ای هدفمند بسازیم.

در پایان از فعالین نمازی در پایگاه چهارم هوانیروز اصفهان با لوحی، تقدیر شد.

پایگاه چهارم هوانیروز اصفهان

پایگاه چهارم هوانیروز اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا