اخباراصفهان

جلسه تعامل مدیر ستاد اقامه نماز با مدیرکل حوزه هنری استان اصفهان

حوزه هنری با ستاد اقامه نماز جهت تولید محتوا در سه موضع هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی و فضای مجازی ویژه نسل جوان همکاری می کند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، جلسه تعامل ستاد اقامه نماز با حوزه هنری استان اصفهان روز شنبه بیست و نهم اردیبهشت ماه در دفتر مدیرکل این سازمان برگزار شد.

این جلسه با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان و نوری مدیرکل حوزه هنری اصفهان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر ضمن تقدیر در جهت برپایی این جلسه بیان داشت: مقام معظم رهبری در پیام های اجلاس های سراسری و مکتوبات به حوزه هنری، به عرصه نماز اشارات فراوانی داشته اند لذا تعامل و همکاری ستاد اقامه نماز با حوزه هنری باید بیشتر شود.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ادامه داد و گفت: متأسفانه از ظرفیت های عرصه هنری در امر نماز کمتر استفاده شده است لذا خواستار همکاری در زمینه ترویج امر نماز هستیم.

وی ادامه داد و گفت: نسل جوان و نو در فضای مجازی کارکردهای فراوانی دارند و اکنون باید تدابیری جهت ترویج امر نماز در فضای مجازی اندیشید و این نیازمند همکاری شما می باشد.

مدیر کل حوزه هنری اصفهان بیان کرد: این سازمان در ترویج امر نماز با ستاد اقامه نماز استان کار می کند و در جذب نسل جوان به امر نماز تلاش خود را به کار می گیرد.

نوری ادامه داد و گفت: نسل جوان و فعلی جامعه که از متولدین دهه هشتاد هستند که دیگر به سراغ کتاب و کتابخوانی نمی روند و بیشتر باید آنان را با فیلم های کوتاه و جذاب تشویق نمود.

وی ادامه داد و گفت: ما در تولید به ستاد اقامه نماز استان کمک کرده ولی مهمتر از تولید، توزیع است که باید این امر را تقویت کنیم تا ثمره و نتیجه ای مطلوب داشته باشد.

در پایان مقرر شد حوزه هنری با ستاد اقامه نماز جهت تولید محتوا در سه موضع هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی و فضای مجازی ویژه نسل جوان همکاری کند.

لازم به ذکر است از نمازخانه حوزه هنری اصفهان بازدید شد و مجتبی مهروریان کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز تذکرات لازم را به امام جماعت ابلاغ کرد.

تعامل ستاد اقامه نماز با حوزه هنری استان اصفهان

تعامل ستاد اقامه نماز با حوزه هنری استان اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا