اخباراصفهان

اجلاسیه نماز اداره آموزش و پرورش ناحیه ۴ اصفهان برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان: نماز واسطه ارتباط بین دانش آموزان و خداوند است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، در هفتمین روز از اسفندماه اجلاسیه نماز و گرامیداشت روز امور تربیتی و تربیت اسلامی اداره آموزش و پرورش ناحیه ۴ اصفهان برگزار شد.

این اجلاس با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، نم نبات معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش، رضوی نیا مدیر ناحیه ۴ اصفهان و مربیان آموزشی، پرورشی و تربیتی ناحیه ۴ در سالن اجتماعات حرم حضرت زینب بنت موسی بن جعفر علیهم السلام برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر به جهت اهتمام به امر نماز بیان داشت: نماز واسطه ارتباط بین دانش آموزان و خداوند است.

وی در اجلاسیه نماز اداره آموزش و پرورش ناحیه ۴ اصفهان بیان کرد: بیان و آموزش اقامه نماز در ایجاد ارتباط معنوی برای دانش آموزان بر عهده شما معلمان و مربیان پرورشی است.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر به بیان پنج مولفه اصلی پرداخت و گفت: توحیدگرایی اصلی ترین این مؤلفه ها می باشد و اقرار به این امر با اقامه نماز احیا می گردد.

این مقام مسئول به اجلاس استانی اشاره کرد و گفت: در دهم اسفند ماه اجلاس استانی است و در این اجلاس از برگزیدگان جشنواره فجرتافجر تقدیر می شود.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ادامه داد و گفت: در جشنواره استانی فجرتافجر ما بیشترین آثار را از آموزش و پرورش دریافت نمودیم و این امر موجب خرسندی است.

اجلاسیه نماز آموزش و پرورش اصفهان

اجلاسیه نماز آموزش و پرورش اصفهان

اجلاسیه نماز آموزش و پرورش اصفهان

اجلاسیه نماز آموزش و پرورش اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا