اخباراصفهان

شورای اقامه نماز فرمانداری اصفهان برگزار شد

معاون سیاسی فرماندار اصفهان: بازدید میدانی از نمازخانه ادارات بیشتر و با مسئولینی که به نماز اهمیت نمی دهند برخورد شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، شورای اقامه نماز فرمانداری شهرستان اصفهان باحضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین بهرام مؤذن دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان اصفهان، قاسمی معاون سیاسی فرماندار و اعضای شورای اقامه نماز فرمانداری روز چهارشنبه ۳۰ فروردین ماه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین مؤذن به بیان گزارشی از از فعالیت های ستاد اقامه نماز شهرستان پرداخت و گفت: یکی از فعالیت های صورت گرفته تشکیل هیئت اندیشه ورز در مدارس بوده است که به صورت جدی در سال گذشته پیگیری شد و می توان گفت تمام مدارس این هیئت را دارا هستند.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان ادامه داد و بیان کرد: هیئت اندیشه ورز مدارس تشکیل شده از مدیر، معلم تربیتی، معلم قرآن، معاون و معلم پرورشی و چند نفر از اولیای دانش آموزان است که در تشویق و جذب دانش آموزان به نماز راهکارهایی نوین ارائه می دهند.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر به بیان فعالیت های ستاد اقامه نماز استان پرداخت و اظهار کرد: ستاد اقامه نماز در سال گذشته در سطح استان فعالیت های خوبی را انجام داده و این امر موجب شد تا به عنوان ستاد برتر معرفی شود.

مدیر ستاد اقامه نماز استان بیان کرد: برنامه ریزی برای نسل جدید و جوان از مهمترین فعالیتهای ستاد اقامه نماز استان است.

وی به اهمیت دانشگاه فرهنگیان اشاره کرد و گفت: فرهنگیان ما اگر اعتقاد و حضورشان در نماز بیشتر شود قطعا در جامعه اثر مثبتی به همراه دارد و دعوت فرهنگیان به امر نماز را در اولویت های ستاد اقامه نماز استان قرار داده ایم.

رنجبر در شورای اقامه نماز فرمانداری بیان داشت: توجه به فضای مجازی و تولید محتوای فاخر، فضا سازی بازار و اصناف، برگزاری دوره های آموزشی نماز در سطح استان و شهرستان ها و بازدید های میدانی از نماز جماعت ادارات از دیگر فعالیت های ستاد اقامه نماز می باشد.

قاسمی معاون سیاسی فرماندار بیان کرد: تشکیل اتاق فکر و استقامت در آن جهت برنامه ریزی دقیق برای امر نماز یکی از مهمترین مسائل است لذا برای این امر برنامه ریزی شود.

معاون فرماندار اظهار داشت: هر شخصی الگویی دارد و الگوی کارمندان در ادارات، مدیران و مسئولین هستند لذا بازدید میدانی از نمازخانه ادارات بیشتر و با مسئولینی که به نماز اهمیت نمی دهند برخورد شود.

شورای اقامه نماز فرمانداری اصفهان

شورای اقامه نماز فرمانداری اصفهان

شورای اقامه نماز فرمانداری اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا