اخباراصفهان

کمیسیون هماهنگی اجلاس استانی نماز اصفهان برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان: دانشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش با همکاری ستاد اقامه نماز استان باید جهت ایجاد محتوای اجلاس استانی برنامه ریزی دقیق داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، کمیسیون هماهنگی اجلاس استانی نماز اصفهان با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، محمدی و چیناوی مسئولین قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش روز شنبه چهارم آذر ماه در دفتر مدیر ستاد اقامه نماز برگزار شد.

در کمیسیون هماهنگی اجلاس استانی نماز اصفهان برنامه ریزی های اولیه در خصوص برگزاری اجلاس نماز انجام و مقرر شد کمیته ای متشکل از آموزش و پرورش، ستاد اقامه نماز و دانشگاه فرهنگیان امور مربوط به اجلاس را پیگیری کنند.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر بیان داشت: این کمیته باید جهت ایجاد محتوای اجلاس استانی برنامه ریزی دقیق انجام و برای تشویق به شرکت در اجلاس محتوایی فاخر تدارک ببیند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در خصوص وظایف هر یک از آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان در خصوص محتوای اجلاس کشوری نماز، راه کارها و افق برنامه های آن مجموعه را گوشزد کرد و بیان داشت: هر کدام از اعضای کمیته چالش ها، راهکارها و نیازهای پیش رو را بررسی و در خصوص رفع مشکلات، برنامه های خود را ارائه کنند تا در اجلاس استانی با مشکلی مواجه نشویم.

محمدی مسئول کانون قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش با اشاره به اینکه رهنمودهای مقام معظم رهبری در اجلاس های نماز را رصد کرده بیان داشت: در اجرائی نمودن این رهنمودها توان ها و نیازهای آموزش و پرورش را استخراج کرده و در حال برنامه ریزی جهت عملی شدن آنان هستیم.

در پایان مقرر شد در راستا برگزاری اجلاس استانی نماز، آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان از ادارت و دستگاه های دیگر کمک گرفته و با تفحص در نظرات دستگاه ها، این اجلاس به بهترین نحو در استان اجرایی شود و ستاد اقامه نماز نیز در ارتباط گیری با ادارات مختلف همکاری لازم را داشته باشد.

کمیسیون هماهنگی اجلاس استانی نماز اصفهان

کمیسیون هماهنگی اجلاس استانی نماز اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا