اخباراصفهان

جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری اجلاس استانی نماز اصفهان برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان: مدیرکل دستگاه های برتر در اجلاس استانی نماز تقدیر می شوند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری اجلاس استانی نماز اصفهان روز یکشنبه سینزدهم اسفند ماه در دفتر معاون استاندار برگزار شد.

این جلسه با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، مصطفی خضری معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری، مجتبی مهروریان کارشناس نظارت و ارزیابی و جمعی از مسئولین برگزاری اجلاس برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان بیان داشت: اجلاس استانی نماز باید به بهترین شکل برگزار شود و این مستلزم همکاری می باشد.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر تشویق و تقدیر را از عوامل جذب در امر نماز خواند و گفت: تقدیر از فعالین نمازی موجب تشویق دیگر افراد همرده در جذب به این مهم الهی می شود.

وی ادامه داد و اظهار کرد: در اجلاس استانی نماز اصفهان از مدیرکل دستگاه های برتر تقدیر می شود تا تشویقی برای ادامه فعالیت آنان و انگیزه ای برای دیگر دستگاه ها قرار داده شود.

رنجبر همکاری با ستاد اقامه نماز استان را از اهم خواند و گفت: در این میان تعدادی از دستگاه ها با ستاد اقامه نماز استان همکاری مناسبی داشته و در برگزاری دوره های آموزشی نماز، نشست های نماز خانواده، گردهمایی ها و… همکاری کرده اند لذا این دستگاه ها شایسته تقدیر ویژه هستند و ما نیز از آنان در اجلاس استانی نماز تقدیر می کنیم.

مدیر ستاد اقامه نماز استان تصریح داشت: حضور دانشجو معلمان در اجلاس سبب خرسندی است که این امر موجب می شود معلمان آینده استان با امر نماز آشنایی بهتر و در ترویج آن کوتاهی نکنند.

جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری اجلاس استانی نماز اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا