اخباراصفهان

اجلاس استانی نماز اصفهان در اسفندماه برگزار خواهد شد

استاندار اصفهان: اجلاس استانی بایستی با حضور اقشار مختلف مردم طراحی و برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، در شورای اقامه نماز استان اصفهان مصوب شد اجلاس استانی نماز به میربانی شهرستان نجف آباد برگزار گردد.

در شورای اقامه نماز استان اصفهان که با حضور سیدرضا مرتضوی استاندار استان اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، حجت الاسلام والمسلمین حسناتی امام جمعه شهرستان نجف آباد، مباشری فرماندار نجف آباد و سایر اعضای شورای اقامه نماز استان در سالن جلسات استانداری برگزار شد، مدیر ستاد اقامه نماز استان به اهمیت برگزاری اجلاس استانی پرداخت.

حجت السلام والمسلمین رنجبر بیان داشت: برگزاری اجلاس استانی با توجه به بیانات مقام معظم رهبری و پیام ایشان در اجلاس سراسری نماز از ضروریات استان است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان ادامه داد: در شورای اقامه نماز شهرستان نجف آباد به برگزاری اجلاس استانی به میزبانی این شهرستان مذاکراتی شده است که با در صورت موافقت استاندار این امر عملی گردد.

مرتضوی در خصوص برگزاری اجلاس استانی نماز گفت: این اجلاس بایستی با حضور اقشار مختلف مردم طراحی و برگزار شود.

استاندار اصفهان با بیان اینکه نماز قله تجلی بندگی بشر در برابر حضرت حق است، افزود: براساس تجربه، فرآیندهای پیرامون اجلاس نماز از برگزاری رویداد، نقش مهم تر و کلیدی تری را ایفا می کند.

وی تصریح کرد: بایستی اجلاس استانی نماز با حضور پرشور و موثر آحاد مردم برگزار شود تا به نتایج مورد انتظار دست یابیم.

استاندار اصفهان با اشاره به تجربه دفاع مقدس، گفت: در آن دوران همه افراد جامعه برای حفاظت از میهن نقشی را به خود نسبت می دادند تا در این امر پیروز شویم اکنون نیز همه افراد با هر جایگاهی که دارند بایستی برای خود نقشی در نظر گرفته و آن را به خوبی انجام دهند.

مرتضوی با برگزاری اجلاس نماز به میزبانی شهرستان نجف آباد موافت نمود و این امر را ترفیعی برای شهرستان نجف آباد برشمرد.

حجت الاسلام والمسلمین حسناتی به گام دوم انقلاب اسلامی اشاره داشت و گفت: به گام دوم انقلاب باید بیشتر توجه نمود و این امر  باید با ترویج امر نماز در جامعه رقم بخورد.

امام جمعه نجف آباد به اجلاس استانی اشاره کرد و گفت: از این امر خرسند هستم و باید محور اصلی اجلاس را برای نسل جوان قرار دهیم.

فرماندار نجف آباد نیز ضمن خرسندی از این توفیق بیان داشت: ما آمادگی خود را جهت برگزاری اجلاس استانی اعلام کرده ایم و برنامه ریزی می کنیم تا برنامه ها در مسیر گام دوم انقلاب باشد.

در پایان مقرر شد اجلاس استانی نماز در دهم اسفند ماه به میزبانی دانشگاه آزاد شهرستان نجف آباد برگزار شود.

اجلاس استانی نماز اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا