اخباراصفهان

جلسه شورای اقامه نماز اداره استاندارد استان اصفهان برگزار شد

کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز: حضور مدیران در نماز جماعت موجب تشویق کارکنان به حضور در نماز است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، جلسه شورای اقامه نماز اداره استاندارد استان در پانزدهمین روز از اسفند ماه برگزار شد.

این جلسه با حضور مجتبی مهروریان کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز، مالکی مدیرکل اداره استاندارد و اعضای شورای اقامه نماز این اداره در دفتر مدیرکل برگزار گردید.

مجتبی مهروریان ضمن تشکر از اهتمام این اداره به اقامه نماز جماعت بیان داشت: امر نماز در ادارات باید مورد توجه ویژه قرار گیرد که با همت مدیران این امر اتفاق می افتد.

وی بیان کرد: حضور مدیران در نماز جماعت موجب تشویق کارکنان به حضور در نماز جماعت است لذا مدیران با حضور خورد مروج و مشوق کارکنان به امر نماز باشند.

کارشناس نظارت و ارزیابی اظهار داشت: بارگزاری فعالیت ادارات در سامانه سجاده موجب بیان اهتمام اداره به امر نماز است.

مهروریان بیان داشت: باتوجه به اتمام سال و اتمام زمان بارگزاری فعالیت ها در سامانه سجاده در خواست دارم در صورت عدم بارگزاری فعالیت ها در سامانه، این امر را به پایان برسانید تا امسال نیز جزء دستگاه های برتر قرار بگیرید.

مجتبی مهروریان ادامه داد و گفت: اداره استاندارد استان در ارزیابی سال گذشته شایسته تقدیر ویژه قرار گرفته است و امید می باشد در سال جدید نیز باتوجه به فعالیت های بارگزاری شده در سامانه سجاده این امر مجدد اتفاق افتد.

در پایان تقدیرنامه ای با امضای استاندار و یادبودی از طرف ستاد اقامه نماز استان به مدیرکل اداره استاندارد اهدا گردید.

شورای اقامه نماز استاندارد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا