اخباراصفهان

جلسه شورای اقامه نماز بهزیستی استان اصفهان برگزار شد

مدیرکل بهزیستی اصفهان: آمادگی کامل برای برگزاری دوره آموزشی نماز ویژه همکاران و مددجویان بهزیستی را داریم.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، روز دوشنبه ۲۱ فروردین ماه جلسه شورای اقامه نماز سازمان بهزیستی استان اصفهان در سالن جلسات این اداره برگزار شد.

این جلسه با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، چاووشی مدیرکل بهزیستی، مجتبی مهروریان کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز، شجاعی دبیر ستاد اقامه نماز بهزیستی و اعضای شورای اقامه نماز این سازمان برگزار گردید.

در ابتدا شجاعی به بیان گزارشی از عملکرد ستاد اقامه نماز بهزیستی پرداخت و بیان داشت: نماز جماعت در تمامی ادارات بهزیستی و مراکز تحت پوشش آن به صورت مستمر اقامه می شود.

دبیر ستاد اقامه نماز ادامه داد و گفت: برگزاری جشن تکلیف برای فرزندان پرسنل، جشن تکلیف برای فرزندان مددجویان و افطار برای سال اولی های تحت کمیته بهزیستی استان از دیگر فعالیت های این سازمان در ماه مبارک رمضان است.

مدیرکل سازمان بهزیستی بیان داشت: فعالیت های ما مستلزم اطاعت امر الهی است که مهمترین آنان اقامه نماز می باشد لذا شرکت در نماز جماعت را از تمامی همکاران خواستارم.

وی ادامه داد و گفت: با توجه به اهمیت توجه به فضای مجازی ترویج امر نماز را در بین مددجویان در صفحات مجازی فضا سازی کنید و جزء مروجین امر نماز قرار بگیرید.

چاووشی در شورای اقامه نماز بیان کرد: سازمان بهزیستی اصفهان آمادگی کامل برای برگزاری دوره آموزشی نماز ویژه همکاران و مددجویان بهزیستی را دارد.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر ضمن تشکر به جهت فعالیت های صورت گرفته بیان داشت: آماده سازی قلوب در این ایام موجب بخشش می شود لذا دلها را برای بخشیدن آماده کنیم.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان ادامه داد و گفت: خداوند در قرآن یاد خداوند را موجب آرامش قلوب می داند (الا بذکر الله تطمئن القوب) و یکی از اذکار برای تقرب به خداوند نماز است.

وی به شب های قدر اشاره داشت و گفت: در این شب ها که درب رحمت الهی باز است به یکدیگر دعا کنید و نماز را که بهترین ذکر برای تقرب به خداوند است در بین مددجویان بهزیستی رواج دهید.

حجت الاسلام رنجبر گفت: ستاد اقامه نماز در برگزاری دورهای آموزشی نماز آمادگی کامل جهت ارسال اساتید را دارد لذا برنامه ریزی های لازم انجام و به ستاد اقامه نماز جهت ارسال استاد ابلاغ گردد.

لازم به ذکر است در پایان از  چاووشی مدیرکل بهزیستی استان به جهت اهتمامی که به امر نماز در سال ۱۴۰۱ داشته است تقدیر شد.

شورای اقامه نماز بهزیستی اصفهان

شورای اقامه نماز بهزیستی اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا