اخبارالبرز

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان اشتهارد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز ستاد اقامه نماز استان البرز، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان اشتهارد با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، امام جمعه، فرماندار و سایر اعضای شورا در فرمانداری شهرستان اشتهارد مورخ بیست و پنجم دی ماه برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین مرادی مدیر ستاد اقامه نماز با اشاره به اهمیت اقامه نماز، گفت: اگر میخواهی خدا با شما صحبت کند، قرآن بخوان و اگر میخواهی شما با خدا صحبت کنی، نماز بخوان، ما تلاش میکنیم نماز دستوری نباشد ولی کوتاهی هم نکنیم، ترویج فرهنگ نماز باید اثرات نماز را به جوانان بیاموزیم، چرا که نماز بازدارنده است و اگر کسی خالصانه با خدا صحبت کند، محال هست که گرفتار آسیب های فردی و اجتماعی شود.

مرادی گفت: جلسات شورای اقامه نماز را اکثرا در شهرستانهای استان برگزار کردیم و در مدارس بصورت منظم نشست ها و گفتمان های نمازی برای دانش آموزان و اولیا در حال برگزاری می باشد.

وی در ادامه با اشاره به نقش تربیتی نماز در مدارس، گفت: اگر دانش آموزی به هر دلیل در محیط خانواده مورد تعلیم و تربیت دینی قرار نگرفته باشد، مدرسه بهترین محیط برای تعلیم و تربیت است، و چه بسا نقش معلم در تربیت دینی بیشتر از والدین است.

در این جلسه مرادی راجع به اجلاس سراسری نماز در زنجان مطالبی را بیان کرد و گفت اجلاس شهرستانی هرچه با شکوه تر در شهرستان برگزار شود.

و در پایان جلسه حکم مسئولیت مجید نوروزخواه که به عنوان دبیر شورای اقامه نماز شهرستان منصوب شده است توسط امام جمعه و فرماندار شهرستان به او  اعطا شد.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان اشتهارد برگزار شد جلسه شورای اقامه نماز شهرستان اشتهارد برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا