اخبارکرمانشاه

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه ، صبح امروز چهارشنبه مورخه بیست و نهم فروردین  ماه  جلسه شورای اقامه نماز شهرستان اسلام آباد غرب  با حضور مدیر و کارشناس ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه ، امام جمعه ، معاون سیاسی فرماندار واعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه  حجت الاسلام والمسلمین  علی مولوی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر از بانیان جلسه با استناد به آیات و روایات مطالبی را در باب اهمیت و جایگاه نماز در اسلام بیان نمود .

مولوی مدیر ستاد استان گفت: بعد از مسئله توحید و یگانگی خداوند مهمترین فریضه و عمل بحث اقامه نماز است،  لذا می طلبد که همگان نسبت به تبلیغ و ترویج این واجب الهی نهایت سعی و تلاش خود را بکار برده تا زمینه اقامه این فریضه در ادارات و ارگانها و در همه جا فراهم گردد ، طوری که فضای جامعه به عطر نماز مزین شود .

در این جلسه معاون فرماندار نیز راجع به وظیفه ای که کارگزاران نظام اسلامی در بحث اقامه نماز دارند مطالبی را  بیان و ضمن ترغیب مسئولین و کار کنان در برگزاری هرچه بهتر نماز های جماعت و حضور در نماز جمعه براهتمام جدی به تبلیغ و گسترش و تعمیق فرهنگ نورانی نماز در شهرستان تاکید کرد.

در این جلسه مصوب شد که کارگروه نظارت و ارزیابی بر فضاهای اقامه نماز در سطح شهرستان همچون سنوات گذشته کار بازدید های میدانی را در سرلوحه کار قرار داده و نیز مصوب شد یک دوره آموزشی برای پرسنل آموزش وپرورش ،کارکنان  ادارات برگزار  و نیز نماز وحدت طبق روال گذشته ادامه داشته باشد.

 

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد-4

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا