اخبارقممرکز تخصصی نماز

جلسه هماهنگی برنامه های نماز در سازمان تبلیغات اسلامی قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، جلسه هماهنگی برنامه های نماز در سازمان تبلیغات اسلامی، با حضور نمایندگان معاونت فرهنگی سازمان تبلیغات کشور، مدیر ستاد اقامه نماز و مدیر مرکز تخصصی نماز، صبح دوشنبه، سوم مهرماه برگزار شد.

دبیر اقامه نماز سازمان تبلیغات اسلامی در این جلسه ضمن استقبال از برنامه های ستاد اقامه نماز گفت: برگزاری دوره های آموزشی و توانمندسازی ائمه جماعات از جمله اقداماتی است که می توان در حوزه ترویج و توسعه فرهنگ نماز در جامعه موثر است.

حجت الاسلام و المسلمین سعیدی در ادامه به استفاده حداکثری از ظرفیت های سازمان تبلیغات اسلامی اشاره کرد و گفت: نماز محور اصلی فعالیت های ائمه جماعات در مساجد، مدارس و محلات است و توانمندسازی آنان موجب توانمندسازی جامعه خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل ولی خانی مدیر مرکز تخصصی نماز نیز در این جلسه ضمن اعلام آمادگی در خصوص برگزاری دوره های آموزشی ویژه ائمه جماعات گفت: با استفاده از ظرفیت اساتید این مرکز می توانیم دوره های خوبی را در راستای توانمندسازی ائمه جماعات در حوزه نماز برگزار کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب مدیر ستاد اقامه نماز قم نیز در این جلسه با تاکید بر استمرار در برگزاری جلسات و دوره های آموزشی گفت: ائمه جماعات می بایست با به روزرسانی اطلاعات و آموزه های خود، در راستای جذب جامعه به نماز گام بردارند.

وی در ادامه توانمندسازی ائمه جماعات را مورد تاکید قرار داد و افزود: می بایست با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و با استفاده از ظرفیت مرکز تخصصی نماز شاهد حضور ائمه جماعاتی پویا در مساجد باشیم.

در پایان مقرر شد دوره آموزشی و توانمندسازی ائمه جماعات به صورت حضوری و با استفاده از ظرفیت اساتید مرکز تخصصی نماز برگزار شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا