همدان

نماز ظهر و عصر بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی تویسرکان به امامت امام جمعه اقامه گردید

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان، روز چهارشنبه ۱۷ خرداد حجت الاسلام والسملمین حسینی مجد امام جمعه شهرستان تویسرکان در جمع کارکنان بنیاد مسکن و انقلاب اسلامی این شهرستان حضور یافت.

حجت الاسلام حسینی مجد در این نشست با بیان اهمیت نماز از دیدگاه امام خمینی(ره)، بیان کرد: نماز بزرگترین سبب رحمت حق تعالی می باشد و اهمال و سستی در نماز سبب خروج از ولایت و محروم ماندن از شفاعت است. وی افزود: نماز را باید با عشق و اقبال قلبی به جا آورد و از سبک شمردن و بی توجهی از آن پرهیز کرد.

امام جمعه تویسرکان با بیان اهمیت حضور مدیران در زمان نماز، گفت: شرکت مدیران و مسئولین دستگاه ها در نماز جماعت موجب ترغیب کارکنان خواهد شد و نباید فراموش کنیم هیچ راهی بهتر از نماز برای تربیت انسان جلوی راه ما قرار نگرفته است.

حسینی مجد در ادامه تشریح کرد:  لازم است که موضوع پخش اذان در محیط‌ های اداری، عدم تشکیل جلسات اداری در زمان نماز و تشویق پرسنل به شرکت در نماز جماعت مورد توجه مدیران قرار گیرد و مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی در بحث توسعه و ترویج فرهنگ نماز پیشگام باشند.

وی تصریح کرد: باید به فریضه نماز به عنوان ستون دین در جامعه توجه داشت چراکه نماز پشتوانه ای مستحکم و ذخیره ای تمام‌ نشدنی برای مقابله با شیطان نفس بوده و انسان همیشه محتاج نماز است.

لازم به ذکر است در پایان این نشست نماز ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام حسینی مجد اقامه گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا