اخبارتهران

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان اسلامشهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان اسلامشهر با حضور حجت الاسلام و المسلمین برقراری امام جمعه، حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران، فرماندار شهرستان، حجت الاسلام و المسلمین  قنبری دبیر اقامه نماز شهرستان اسلامشهر و اعضای شورا در تاریخ هفتم آذر در دفتر فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه پس از بیانات امام جمعه در خصوص اهمیت توسعه ترویج فرهنگ نماز و به ویژه در بین نسل نو بر افزایش همکاری و همیاری ادارات با آموزش و پرورش تاکید شد.

در ادامه دبیر اقامه نماز شهرستان اسلامشهر گزارشی از عملکرد این ستاد در ارتباط با ترویج فرهنگ نورانی نماز شهرستان  را  برای مسئولین و اعضاء شورا بیان کرد.

قنبری در ادامه گزارشی از عملکرد اداره آموزش و پرورش، شهرداری و اداره میراث فرهنگی را در رابطه با فعالیت ها و اقدامات انجام شده ترویج فرهنگ  نورانی نماز را  تشریح کرد و گفت: طی بازدیده های  انجام شده، اقدامات خوبی در سطح ادارات شهرستان در حوزه ترویج فرهنگ اقامه نماز صورت گرفته.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران پیشنهادات و نظراتی را پیرامون کمیت و کیفیت توسعه ترویج فرهنگ نورانی نماز را در شهرستان اسلامشهر بیان کردند.

در پایان جلسه فرماندارشهرستان اسلامشهر ضمن تشکر از برگزاری جلسه گفت: فرمانداری  تمام سعی و تلاش خود را جهت تحقق اهداف ترویج فرهنگ  اقامه نماز در شهرستان اسلامشهر به کار خواهد بست.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان اسلامشهرجلسه شورای اقامه نماز شهرستان اسلامشهرجلسه شورای اقامه نماز شهرستان اسلامشهرجلسه شورای اقامه نماز شهرستان اسلامشهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا