اخبارقم

جشن تکلیف نومکلفان شهرستان جعفرآباد قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، جشن تکلیف نومکلفان شهرستان جعفرآباد قم، یکشنبه، بیستم اسفندماه و در آستانه ماه مبارک رمضان، با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، امام جمعه، فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان در مسجد و حسینیه امام حسین(ع) برگزار شد.

در این جشن تکلیف که به همت مجمع خیرین مسجدساز استان برگزار شد حجت الاسلام و المسلمین فاطمی بصیر امام جمعه شهرستان جعفرآباد خطاب به دانش آموزان گفت: در انتخاب دوستان خود دقت کافی را داشته باشید و با اقامه نماز اول وقت و احترام به اولیا و مربیان خود و آینده تان را ضمانت کنید.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور مدیر ستاد اقامه نماز نیز ضمن تقدیر از همکاری ها در برگزاری این جشن تکلیف گفت: این جشن تکلیف با پیگیری های مجمع خیرین مسجدساز استان و حمایت خیر بومی شهرستان جعفرآباد برگزار می شود.

در این جشن تکلیف با حضور بیش از ۲۶۰ پسر و ۱۶۰ دختر نومکلف شهرستان برگزار شد حجت الاسلام یحیایی استاد مرکز تخصصی نماز در دو بخش به اجرای برنامه ویژه نومکلفان دختران پایه سوم و پسران پایه هشتم پرداخت که برگزاری آموزش نماز، آموزش احکام و مسابقه از جمله موارد این جشن تکلیف بود.

در پایان دانش آموزان نماز جماعت ظهر و عصر را به امامت امام جمعه شهرستان اقامه کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا