اخبارخراسان شمالی

شورای اقامه نماز شهرستان جاجرم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، هفدهم آبان ماه شورای اقامه نماز شهرستان جاجرم با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان، امام جمعه و فرماندار و سایر اعضای جلسه با موضوع ببرسی وضعیت اقامه نماز در مدارس و ادارات شهرستان در محل فرمانداری جاجرم برگزار شد.

امام جمعه جاجرم در این نشست با اشاره به ضرورت حضور مدیران ادارات در نماز جماعت اداره، اظهار داشت: در گذشته نیز طبق نامه نگاری های انجام شده با ادارات به لزوم عدم برگزاری جلسات در وقت نماز تاکید شده است و دوباره نیر تاکید میکنیم که به این موضوع توجه ویژه ای شود.

حجت الاسلام هوشمند نژاد در ادامه به طرح دوشنبه های نمازی در شهرستان جاجرم اشاره کرد و گفت: با مشارکت خوب مدیران ادارات شاهد حضور خوب مدیران در مدارس در وقت نماز هستیم.

حجت الاسلام احمدی فرد نیز به لزوم برگزاری منظم شورای اقامه نماز شهرستان با حضور اعضا اشاره کرد و افزود: شورای اقامه نماز شهرستان و حضور اعضای بصورت منظم برکات زیادی دارد که یکی از این برکات همین همفکری در راستای برگزاری نماز باشکوه در ادارات است.

مدیر ستاد اقامه خراسان شمالی توجه به نماز جماعت مدارس را از اولویت های مدیران دانست و گفت: همه ی ما باید در راستای برگزاری نماز جماعت در مدارس دغدغه داشته باشیم زیرا این دانش آموزان آینده سازان میهن اسلامی هستند و اگر امروز به موضوع معنویت در فرزندان حساسیت نشان دهیم در آینده با مشکلات فراوانی روبرو خواهیم بود.

فرماندار جاجرم ضمن تقدیر از دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان در راستای پیگیری مباحث نمازی اظهار داشت: ما نیز در شهرستان تلاش می کنیم که در راستای توسعه و ترویج این فریضه الهی گام برداریم.

در پایان این جلسه از زحمات دبیر سابق اقامه نماز شهرستان جاجرم نیز تقدیر شد.

شورای اقامه نماز جاجرم

شورای اقامه نماز جاجرم

شورای اقامه نماز جاجرم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا